Opony terenowe 4x4

Opony terenowe AT 14”

Opony terenowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Najpopularniejsze rozmiary opon terenowych 14"

Chętnie wybierane modele 14-calowych opon terenowych

Pirelli SCORPION ATR
4,2

52 opinie

Od 462 szt.

Opony terenowe AT 14”

W opony terenowe o średnicy dopasowanej do felg w rozmiarze 14 cali wyposażonych jest niewiele aut 4x4. Na wybór tego typu modeli decydują się miłośnicy offroadu, którzy chcą uterenowić niewielkie auta użytkowe. Najbardziej uniwersalne są opony terenowe AT 14”.

Zalety opon AT

Jeśli często przemierzasz terenowe trasy, ale wykorzystujesz też swoje auto do codziennej jazdy po asfaltowych drogach, wybierz ergonomiczne opony AT, czyli All Terrain (50% teren - 50% szosa). Są one wyposażone w dość agresywny bieżnik, który zapewnia świetną przyczepność do grząskiej nawierzchni. Jednocześnie ich kształt, profil, a także rodzaj mieszanki gumowej przeciwdziałają nadmiernemu zużywaniu się opon podczas jazdy po szosie.

Szeroka oferta opon terenowych 14”

Wybierając opony do swojej terenówki, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar (w tym wypadku należy kierować się instrukcjami producenta), ale też na ich właściwości użytkowe. W naszej ofercie znajdziesz opony terenowe AT 14” z segmentu ekonomicznego, produkty klasy średniej, które wyróżniają się doskonałą relacją jakości do ceny, a także konstrukcje premium dla najbardziej wymagających użytkowników. Wśród nich znajdują się opony AT 14” wielosezonowe, letnie oraz zimowe.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1041 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.