Opony terenowe 4x4

Opony terenowe 13”

Opony terenowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony terenowe 13

Każde auto terenowe – duże czy małe, z napędem 4x4 lub bez – będzie sprawnie pokonywać offroadowe trasy, jeśli wyposażymy je w odpowiednie ogumienie. Opony terenowe 13 cali, choć należą do najmniejszych tego typu konstrukcji, świetnie spiszą się na grząskich, śliskich i mokrych nawierzchniach.

Opony terenowe 13” i ich zadania

Nawet niewielkie felgi możemy wyposażyć w ogumienie z agresywnym bieżnikiem, który sprawnie będzie wgryzał się w błotniste czy piaszczyste podłoże. Wysoki profil takich konstrukcji sprawi, że auto dobrze będzie sobie radzić przy pokonywaniu przeszkód terenowych. Spośród takiego ogumienia do zadań specjalnych wyróżniamy modele MT, przeznaczone są przede wszystkim do jazdy terenowej, uniwersalne konstrukcje AT, dzięki którym auto zachowuje świetne właściwości jezdne także na asfalcie, a także opony typu HT, projektowane głównie z myślą o komfortowej jeździe po szosach.

Wybierz oponę do swojego auta

Przy wyborze opon terenowych 13 cali powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na średnicę, ale też szerokość oraz wysokość profilu. Inne ważne parametry to nośność, indeks prędkości, a także poziom generowanego hałasu. Poszczególne modele zaliczamy do trzech klas: ekonomicznej (dobra jakość oraz niska cena), średniej (wysokie parametry w stosunku do ceny) oraz premium (najwyższa jakość i parametry użytkowe). Do tego możemy wybierać między konstrukcjami letnimi, zimowymi lub całorocznymi.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1100 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.