Opony terenowe 4x4

Opony terenowe 14”

Opony terenowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Najpopularniejsze rozmiary opon terenowych 14"

Opony terenowe 14

Opony terenowe 14 cali można z powodzeniem montować w większych i mniejszych autach. Idealnie sprawdzą się na wymagających offroadowych szlakach. Na Oponeo.pl bez trudu znajdziesz model, który odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom budżetowym.

Opony terenowe 14 cali do zadań specjalnych

Bez odpowiednio dobranego ogumienia nie ma mowy o sprawnym pokonywaniu terenu. Opony terenowe r14 mają agresywny bieżnik z dużymi i szeroko rozstawionymi klockami, oraz wykonane są z wytrzymałej gumy. Dzięki temu sprawnie wgryzają się w grząski grunt i nie dopuszczają do unieruchomienia auta na bezdrożach. Część oferowanych przez producentów modeli równie dobrze radzi sobie na asfaltowych nawierzchniach – to uniwersalne konstrukcje AT. W ofercie są też opony typowo terenowe MT, a także HT, które opracowywane są z myślą o okazjonalnej jeździe z dala od szosy.

Jak wybrać oponę terenową?

Wybór odpowiedniej opony terenowej powinien być w dużej mierze podyktowany wytycznymi homologacyjnymi. W tym wypadku należy wziąć pod uwagę średnicę, szerokość, wysokość profilu oraz indeksy nośności i prędkości. Zwróćmy też uwagę na indywidualne preferencje, jak również sezon. Producenci oferują konstrukcje całoroczne letnie oraz zimowe.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1096 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.