Opony terenowe 4x4

Opony terenowe 31”

Opony terenowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Najpopularniejsze rozmiary opon terenowych 31"

Chętnie wybierane modele 31-calowych opon terenowych

Bridgestone Dueler A/T 001
4,4

31 opinii

Od 894 szt.
Yokohama Geolandar M/T G003
4,3

9 opinii

Od 796 szt.
Journey WN03 DIGGER
5,0

1 opinia

Od 735 szt.

Opony terenowe 31

Poszukujesz ogumienia, które sprawi, że twoje auto 4x4 zamieni się w prawdziwego pożeracza bezdroży i nieutwardzonych szlaków? Sprawdź opony terenowe 31 cali, których szeroką ofertę znajdziesz na Oponeo.pl. Poszczególne modele mają różne właściwości użytkowe i dostępne są w trzech klasach: ekonomicznej, średniej oraz premium.

Co potrafi opona 4x4?

By terenówka dobrze radziła sobie na oddalonych od szosy, wymagających trasach, musi być wyposażona w odpowiednie ogumienie. Dobrą przyczepność do podłoża zapewnią jej opony o optymalnej szerokości oraz z agresywnym bieżnikiem z dużymi i luźno rozstawionymi klockami. Wysoki profil umożliwi sprawne pokonywanie przeszkód, a wytrzymała konstrukcja pozwoli uniknąć przebicia i unieruchomienia pojazdu w trudnodostępnym terenie.

Opony terenowe 31” – który model wybrać?

Ogumienie o zewnętrznej średnicy 31 cali znajdzie zastosowanie w wielu pojazdach 4x4. Wśród dostępnych modeli występują konstrukcje dostosowane do felg w rozmiarach 15, 16 i 17 cali. Opony 31” dostępne są w różnymi szerokościami i wysokościami profilu. Przy ich wyborze zwróćmy uwagę na indeksy nośności oraz prędkości. Duże znaczenie dla właściwości użytkowych ogumienia będzie miał także typ konstrukcji – czy są to opony typowo terenowe (MT), o uniwersalnym zastosowaniu na szosę i przełaje (AT), czy może przeznaczone głównie na asfalt (HT).

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1049 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.