Opony terenowe 4x4

Opony terenowe 33”

Opony terenowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Najpopularniejsze rozmiary opon terenowych 33"

Chętnie wybierane modele 33-calowych opon terenowych

Yokohama Geolandar M/T G003
4,3

9 opinii

Od 987 szt.
Journey WN03 DIGGER
5,0

1 opinia

Od 783 szt.
Lakesea Mudster MT
4,9

1 opinia

Od 708 szt.

Opony terenowe 33

Ogumienie do terenowej jazdy musi być wytrzymałe, zapewniać dobrą przyczepność auta do śliskiego i grząskiego podłoża oraz umożliwiać sprawne najeżdżanie na przeszkody. Takie konstrukcje wyposażone są zwykle we wzmocnioną konstrukcję i agresywny bieżnik, a także mają wysoki profil. Wśród nich znajdziemy opony terenowe 33 cale, które znajdą zastosowanie w większych autach 4x4.

W teren, ale też na szosę

Opony terenowe o średnicy zewnętrznej 33 cale są często instalowane w dużych, wysoko zawieszonych i mocnych samochodach terenowych. Takie konstrukcje występują w różnych wariantach. Wśród nich jest ogumienie typowo terenowe, czyli MT. Modele z oznaczeniem AT są najbardziej uniwersalne – pozwalają sprawnie pokonywać wymagające przełajowe trasy, ale jednocześnie zapewniają też dobre osiągi na asfaltowych drogach. Konstrukcje HT to rozwiązanie dla osób okazjonalnie zjeżdżających z gładkich szos.

Średnica, szerokość i wysokość

Wymiary i parametry opon do auta 4x4 powinny być zgodne z wytycznymi producenta samochodu. W tym przypadku znaczenie mają średnica zewnętrzna i wewnętrzna, szerokość, a także wysokość profilu. Istotne są też indeksy nośności oraz prędkości. Dostępne w naszej ofercie modele dostępne są w trzech klasach: ekonomicznej (dobrą jakość w atrakcyjnej cenie), średniej (optymalne parametry w stosunku do ceny) oraz premium (najlepsze właściwości użytkowe).

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1041 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.