Menu
Kup
0 / szt.
Klasa premium

Vredestein Nordtrac 2

Zbieramy opinie.

Vredestein Nordtrac 2
BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu

Vredestein Nordtrac 2

Prezentowana opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że spełnia wymagania Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Symbol jest przyznawany po dokładnym przetestowaniu danego modelu pod kątem przyczepności na śniegu.

Vredestein Nordtrac 2 to opona, która doskonale radzi sobie w najtrudniejszych, zimowych warunkach. Zachowuje swoje właściwości na śniegu, lodzie oraz w bardzo niskich temperaturach, dbając o Twoje bezpieczeństwo podczas podróży. Przeznaczona jest do samochodów osobowych. Jak przystało na produkt klasy premium, wykorzystuje szereg najnowocześniejszych rozwiązań.

W modelu zastosowano mieszankę gumową, która jest elastyczna i bardzo dobrze zachowuje się w najchłodniejsze dni. Wspiera ona swoimi właściwościami bieżnik o kierunkowym wzorze, którego rzeźba ma gwarantować maksymalną przyczepność. Sieć lameli o zygzakowatym kształcie odpowiada za trakcję na śniegu. Wpływa ona także na skróconą drogę hamowania oraz stabilne prowadzenie podczas nabierania prędkości. Natomiast szerokie rowki efektywnie usuwają spod czoła opony wodę, błoto oraz inne zanieczyszczenia, które mogą niekorzystnie oddziaływać na precyzję kierowania.

Opona Vredestein Nordtrac 2 charakteryzuje się również niskim poziomem generowanego hałasu, co ma przełożenie na komfort jazdy. Dodatkowo model wyróżnia oryginalny design ściany bocznej, który przypadnie do gustu wielu kierowcom.Logo


Vredestein to firma, której historia rozpoczęła się w pierwszej połowie ubiegłego wieku. Od tego czasu zdążyła wypracować opinię marki oferującej ogumienie najwyższej jakości, której można zaufać. W jej asortymencie oprócz opon do samochodów osobowych znaleźć można także modele do aut 4x4, ciężarowych i innych.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Vredestein Nordtrac 2

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Etykieta UE

Etykieta opony Vredestein Nordtrac 2:

C F 70 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Raty
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!