Transport GRATIS

14 dni na zwrot

Menu
Kup
0 / szt.
Klasa premium

Bridgestone B330

Zbieramy opinie.

BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
 • Opinie
 • Opis produktu
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Bridgestone B330

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Opis produktu

Bridgestone B330

Opona Bridgestone B330 to opona klasy premium na sezon letni, przeznaczona dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Sprawdzi się zarówno w sedanach, kombi, jak i autach kompaktowych. Jej zaletą jest wysoka odporność na zużycie, dzięki czemu opona gwarantuje długie przebiegi nawet podczas intensywnej eksploatacji w ruchu miejskim.Opona Bridgestone B330 została stworzona dzięki zastosowaniu innowacyjnej mieszanki gumowej. Sylikatowy komponent gwarantuje niską ścieralność oraz poprawia przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni. Ponadto tworzywo odporne jest na działanie wysokich temperatur. W środkowej strefie bieżnika znajdują się trzy żebra. Centralne posiada nieregularne krawędzie, dzięki czemu lepiej przystosowuje się do kształtu drogi. Jego zadaniem jest zapewnienie dokładnej komunikacji pomiędzy podłożem a układem kierowniczym. Dzięki temu opona Bridgestone B330 oferuje płynne i precyzyjne sterowanie nawet przy wyższych prędkościach. Pozostałe dwa żebra zbudowane są z wytrzymałych klocków wyposażonych w ostre, proste krawędzie. Struktura zapewnia lepszą przyczepność, co w efekcie gwarantuje natychmiastową reakcję na przyśpieszanie, ruszanie a także znacząco skraca drogę hamowania. Barki opony Bridgestone B330 zbudowane są z podłużnych bloków z prostymi nacięciami. Ich wzór zachodzi aż an ścianę boczną. Rozwiązanie spełnia dwie funkcje. Po pierwsze zapewnia większą stabilność trakcji, dokładne przyleganie do podłoża oraz przyczepność boczną podczas pokonywania zakrętów. Po drugie wzór chroni krawędzie opony przed zniszczeniem. Gwarantuje wysoką sprawność trakcyjną nawet na nierównej nawierzchni lub w koleinach. Starannie zaprojektowana rzeźba umożliwia również optymalne rozłożenie nacisków. Dzięki temu opona zużywa się równomierne oraz gwarantuje niezmienne właściwości przez długi okres eksploatacji. Wysoki komfort akustyczny zapewniają liczne nacięcia na barkach, które redukują szumy i drgania powstające podczas toczenia.

Bridgestone to jeden z największych producentów opon na świecie. Jego produkty charakteryzują się maksymalnymi osiągami, najwyższą jakością wykonania i innowacyjnym designem. Oprócz marki własnej, Bridgestone zarządza także firmami, jak m. in.: Firestone, Gillette, Dayton, Peerless i Seiberling. W ofercie firmy znajdują się opony przeznaczone do samochodów osobowych, wyścigowych, dostawczych, ciężarowych, aut z napędem na 4 koła, motocykli i maszyn rolniczych.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Etykieta UE

Opona Bridgestone B330 w rozmiarze , zgodnie z informacją podaną przez producenta, posiada następujące parametry jezdne:

E E 74 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Raty
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA