certyfikowany sprzedawca

Bridgestone Turanza All Season 6 DriveGuard

Bridgestone Turanza All Season 6 DriveGuard
BRAK ZDJĘCIA
certyfikowany sprzedawca
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 563 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

14 dnina zwrot

Dostawa GRATIS

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji
 • Opis produktu
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu
Opis produktu

Bridgestone Turanza All Season 6 DriveGuard

Zapewnij sobie doskonałe wrażenia z prowadzenia auta o każdej porze roku z oponą Bridgestone Turanza All Season 6 Driveguard! Wyposażona została w sztandarowe technologie producenta, dlatego oferuje wyjątkowy komfort prowadzenia oraz wyjątkowe bezpieczeństwo na drodze w każdych warunkach. Model jest dostosowany także do potrzeb aut hybrydowych i elektrycznych.

Doskonałe prowadzenie niezależnie od pory roku

Opona z katalogu Bridgestone jest niezwykle wszechstronna – sprawdzi się zarówno gorącym latem, jak i w mroźne, śnieżne dni. Zoptymalizowany, kierunkowy bieżnik odpowiada za wyjątkową przyczepność na każdej nawierzchni, niezależnie od panującej aury. Jodełkowy wzór sprawdzi się doskonale podczas jazdy po śniegu, gwarantując stabilność samochodu oraz krótką drogę hamowania w tych trudnych warunkach. Model ten wyróżnia także doskonałe zachowanie na mokrej nawierzchni. Woda jest skutecznie odprowadzana poza oponę, przez co pozostaje ona w ciągłym kontakcie z podłożem, znacznie ograniczając ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Zarówno podczas jazdy po prostej, jak i w czasie pokonywania zakrętów, opona daje poczucie stabilności prowadzenia.

Skuteczne hamowanie w każdych warunkach

Poprzez fazowanie na krawędziach klocków bieżnika znacznie poprawia się skuteczność hamowania, w szczególności na ośnieżonej oraz mokrej nawierzchni. Konstrukcja ta poprawia także powierzchnię styku ogumienia z nawierzchnią. Tak jednorodny ślad opony wpływa dodatkowo na równomierne ścieranie się warstwy gumowej, znacznie wydłużając żywotność ogumienia. W połączeniu ze zoptymalizowanym prześwitem lamelek, Turanza All Season 6 DriveGuard oferuje doskonałą przyczepność podczas jazdy, znacznie ułatwiając bezpieczne zatrzymanie auta w każdych warunkach.

Mieszanka gumowa poprawiająca przebiegi

Opracowana formuła mieszanki gumowej zastosowanej w tym modelu znacznie zwiększa jego żywotność. Specjalne wiązania polimerowe odpowiedzialne są za polepszenie przyczepności podczas jazdy zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni, jednocześnie zmniejszając opory toczenia. Dzięki odpowiedniemu wzmocnieniu, Bridgestone Turanza All Season 6 DriveGuard z powodzeniem może być montowana zarówno w SUV-ach, czy też w cięższych autach o napędzie elektrycznym.

Technologia ENLITEN gwarancją bezpieczeństwa

Zrównoważony rozwój oraz komfort użytkowania są dla marki Bridgestone kwestiami priorytetowymi. Jej autorska technologia ENLITEN została opracowana z myślą o tym, by zapewnić kierowcom najwyższy poziom zadowolenia z jazdy, nie rezygnując przy tym z osiągów. Pozwala ona także zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne dzięki redukcji emisji CO2 powstającej w czasie produkcji. Wybierając modele wyprodukowane w tej technologii, kierowca ma pewność doskonałych osiągów oraz wyjątkowej trakcji na śniegu. Zapewnia ona również imponujące przebiegi – nawet do 20% dłuższe w porównaniu z poprzednikiem. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa model ten został wyposażony w system DriveGuard, bazującej na technologii przedłużonej mobilności. Pozwala on na przejechanie nawet do 80 kilometrów z prędkością do 80 km/h po przebiciu opony.Bridgestone


Bridgestone to producent ogumienia klasy premium z blisko stuletnią tradycją, będący obecnie największym koncernem oponiarskim na świecie. W ofercie marki znajdują się wersje motocyklowe, do aut osobowych, ciężarowych a także profesjonalne modele przemysłowe. Firma jest także zaangażowana w aktywne promowanie sportu na całym świecie.

Kopiowanie treści surowo wzbronione.

Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Bridgestone Turanza All Season 6 DriveGuard

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne rozmiary i warianty
16" 1 dostępny rozmiar
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 790

729 zł
Kup
17" 3 dostępne rozmiary
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 215

777 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 924

563 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 1 282

755 zł
Kup
Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Bridgestone Turanza All Season 6 DriveGuard

Pełna treść gwarancji
 • producent zapewnia o najwyższej jakości wykonania i materiałów swoich produktów,
 • gwarancja jest udzielana na okres 5 lat od daty produkcji,
 • gwarancja obejmuje wszelkie wady i uszkodzenia, które powstały z winy producenta,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony zostaną naprawione, wymienione na nowe lub otrzymasz stosowny rabat na zakup nowych (w zależności od stopnia zużycia reklamowanych opon).
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Bridgestone

Certyfikat Bridgestone

Dostawa z montażem

 • 1
  Kup opony i wybierz dostawę
  z montażem
 • 2
  Zarezerwuj terminmontażu po złożeniu
  zamówienia
 • 3
  Zamontuj oponyw wybranym serwisie! Do wyboru aż 1047 serwisów!