Filtrowanie listy
  • Semperit (433)

Opony letnie: Semperit

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Semperit

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Semperit COMFORT - LIFE
polecam
Ocena mart: 4,7

Opony mam załozne w rozmiarze 175/55/15, jest to dość nietypowy rozmiar, ale jeżdżą one w Smarcie więc tam to jest fabryczny rozmiar. Dość niepewnie podchodziłem do nich ale okazały sie w miarę dobre. Na mokrej nawierzchni dobra przyczepność, Nie wpadają w aquaplaning. Na suchej również jest dobrze. W zimie niestety nie jeździłem na nich. Poza tym są miękkie. Ścieralność jak na razie niska, ale niedługo na nich auto jeździ. Wygląd bieżnika nawet ciekawy, Jednak jest to zwykły uniwersalny bieżnik, więc z jednej strony dobrze, a z drugiej mógł być jakiś asymetryczny. Smart ma twarde zwieszenie i po zmianie z twardych kartoflaków Continental auto, aż nie do poznania się z tyłu zrobiło. Dużo przyjemniej się jezdzi. Jedyna wada to brak rantu ochronnego felgi przy tym rozmiarze, co w continentalu było w standardzie w tym rozmiarze. więcej »

Semperit SPORT - LIFE
Autor:Freshman
Ocena Freshman: 3,6

Auto przednionapędowe - jak wiemy dość podsterowne, ale nie na oponach semperit z tylu. Sucho - jeszcze da sie przeżyć ale średnie trzymanie boczne w szybkich manewrach (nie masz nawyków kontry daruj sobie zakup). Na mokrym auto przy "dość" agresywnej jeżdzie robi sie bardzo nadsterowne i to poważnie, tutaj już nie mówie o lekkich uślizgach tylko poślizgach bocznych. Żałuje że chciałem zaoszczędzić parę złoty na tylnej osi (przednia uniroyal rally 550). Fakt - auto z tyłu jest dość odciążone a opona jak na tak maly samochód szeroka. Ogólnie na mokre nie polecam. więcej »

Opony zimowe: Semperit

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Semperit

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Semperit SPEED - GRIP 2
Opona dobra w każdych warunkach
Ocena wacław: 4,2

Wszystkie charakterystyki zbilansowane na dobrym poziomie, co nie zawsze się wszystkim udaje. więcej »

Semperit SPEED - GRIP 2
Polecam!
Ocena Kuba: 5,0

Opony właśnie przeżywają swój czwarty sezon zimowy. Fakt jest to ostatni sezon dla tych opon. Mam przejechane na tych zimówkach ok 40 000 km po mieście, trasie, autostradzie, na suchym, mokrym i zaśnieżonym. Opona bardzo dobrze spisuje się na zaśnieżonych drogach. Prowadzi się pewnie. Mam porównanie do kleber, bridgestone, continental na różnych modelach samochodów i naprawdę polecam ten model. Jestem bardzo zadowolony i póki co nie zawiodłem się na jej skuteczności ani mówiąc kolokwialnie- nie przejechałem się. Styl jazdy mam różny ale w tych sytuacjach, w których najbardziej potrzebujemy przyczepności, awaryjnych radzi sobie doskonale. Współgra z układem hamulcowym w moim samochodzie bardzo dobrze (specjalnie o tym piszę ze względu na doświadczenia z tymi samymi oponami na różnych samochodach i nie raz się przekonałem, że układ hamulcowy konkretnego modelu samochodu ma duże znaczenie) Odporność na ścieranie też ma wg mnie dobre. Wysokość bieżnika jest bardzo dobra pomimo wielu tysięcy przejechanych suchymi drogami. Polecam. więcej »

Opony całoroczne: Semperit

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Semperit

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Semperit Allseason-Grip
Autor:jarek zalewski
Ocena jarek zalewski: 6,0

Dobra jakość w porównaniu do ceny. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych