Menu

Kup
552 szt.
certyfikowany sprzedawca

Goodyear Eagle RS-A

certyfikowany sprzedawca
W tej chwili model dostępny tylko w rozmiarze 235/55 R18 100 V za 552zł
552 szt.
Kup

Transport GRATIS

Dostawa 3-4 dni robocze

14 dnina zwrot

Parametry opony
Typ:
Sezon:
Indeks prędkości:
V = max 240 km/h
Indeks nośności:
100 = max 800 kg
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji
Etykieta UE:
E C 69dB
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu

Goodyear Eagle RS-A

Typ: opona letnia

Klasa: premium - najwyższe osiągi i doskonała jakość produktu

Przeznaczenie: samochody z napędem 4 x 4

Bieżnik: asymetryczny - zapewnia stabilność i bardzo dobrą przyczepność na każdej nawierzchni

Rozmiary: od 17 do 20 cali

Goodyear Eagle RS-A to opona letnia klasy premium (wysokiej). Goodyear to znany na całym świecie koncern. Opona Goodyear Eagle RS-A przystosowana jest do szybkiej i dynamicznej jazdy. Wyposażono ją w agresywną i asymetryczną rzeźbę bieżnika, która dostosowuje się do warunków panujących na drodze. Opona radzi sobie zarówno na mokrej, śliskiej, jak i suchej nawierzchni. Ponadto oferuje wysoki komfort podróżowania.Opona Goodyear Eagle RS-A została zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach szybkich samochodów. Konstruktorzy zastosowali do jej produkcji wysokiej jakości mieszankę gumową, która w znacznym stopniu poprawiła ogólne właściwości trakcyjne. Jednym z komponentów mieszanki jest Silica, która gwarantuje lepsze trzymanie się drogi podczas jazdy na mokrej drodze. Ponadto poprawia odporność tworzywa na wysokie temperatury. W połączeniu z unikalną, asymetryczną rzeźbą, udało się w optymalny sposób rozłożyć naciski znajdujące się na płaszczyźnie bieżnika. Dzięki temu opona zużywa się równomiernie, gwarantując tym samym długie przebiegi oraz zachowanie swoich wyjątkowych właściwości na długi czas.Konstruktorzy zadbali również o bezpieczeństwo użytkowników podczas jazdy na mokrej drodze. Cztery szerokie kanały obwodowe zapewniają szybkie osuszanie bieżnika. W połączeniu z bocznymi rowkami uzyskano efektywne odprowadzanie wody na boki oraz zredukowano ryzyko wystąpienia zjawiska poślizgu hydrodynamicznego. Opona Goodyear Eagle RS-A został wyposażona w system wzmocnień w wewnętrznej strukturze bieżnika. Sztywne opasanie oraz dodatkowa warstwa gumy na barkach zapewniają ochronę przed odkształcaniem się profilu opony pod wpływem oddziaływania siły odśrodkowej. Specjalny, zaokrąglony kształt barków gwarantuje płynne sterowanie oraz zwiększa stabilność jazdy na wprost. Barki gwarantują również przyczepność boczną podczas pokonywania zakrętów z dużą prędkością. Ich dodatkowym zadaniem jest redukcja hałasu. Specjalne nacięcia minimalizują poziom szumów i drgań, dzięki czemu uzyskano wyższy poziom komfortu akustycznego.Opona Goodyear Eagle RS-A przeznaczona jest dla samochodów osobowych wysokiej i średniej klasy, wyposażonych w silniki o dużej mocy i pojemności. Opona gwarantuje dobrą kierowalność nawet przy ekstremalnych prędkościach. Jej zaletą jest również atrakcyjny wzór bieżnika i ściany bocznej, który pasuje do sportowej linii szybkich aut.


GoodyearLogo

Informacje o producencie: W 1839 roku Charles Goodyear opracował technologię produkcji gumy. Pięć lat później opatentował też metodę wulkanizacji kauczuków. Zmarł w 1860 roku, jednak Frank Seiberling postanowił nie zatracać pamięci o tym wynalazcy i nazwać jego imieniem założoną przez siebie w 1898 r. firmę. Goodyear zajmował się nie tylko produkcją opon, ale też różnych gumowych materiałów. Ciekawostką jest to, że firma niemal od zawsze związana była ze sportem motorowym. Zawodnikom udało się zdobyć wiele tytułów mistrzowskich w różnych zawodach właśnie na oponach Goodyear. Dzisiaj do amerykańskiego koncernu Goodyear należą takie marki jak: Dębica, Sava, Fulda czy Dunlop.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
1 osoba wystawiła ocenę
 • 6 0 osób
 • 5 0 osób
 • 4 1 osoba
 • 3 0 osób
 • 2 0 osób
 • 1 0 osób
Ocena łączna: 4,4 1 opinia Opona Dobra
 • Sucha nawierzchnia: 5,0
 • Mokra nawierzchnia: 5,0
100% użytkowników poleca tę oponę
100%

Informacje o oponie zbierane są od 2007 dni. W tym czasie zebraliśmy 1 opinię.

Nasi klienci przejechali łącznie 15000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

umiarkowany.

 • Opinie o oponach Goodyear Eagle RS-A

  ukryć

  Rozmiar: 225/50 R17

  Ocena: 4,4

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Za głośna, a poza tym ok.

  Podsumowanie: warta ceny

  Czy opinia jest pomocna?

Oferta

Ceny i rozmiary Goodyear Eagle RS-A

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
235/55 R18 100 V 552 zł Kup
Etykieta UE

Etykieta opony Goodyear Eagle RS-A :

E C 69 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Goodyear Eagle RS-A

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji na opony osobowe, dostawcze, 4x4 oraz motocyklowe to 5 lat od daty zakupu lub od daty produkcji,
 • okres gwarancji na opony ciężarowe pod marką Goodyear oraz Dunlop – 4 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 5 lat od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • okres gwarancji na opony ciężarowe marki Sava oraz Fulda to 3 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 4 lata od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • gwarancja obejmuje wady związane z jakością wykonania, materiałami lub konstrukcją,
 • w przypadku uznanej reklamacji opona przejdzie na własność producenta, a Ty otrzymasz rekompensatę w wysokości zależnej od stopnia zużycia reklamowanej opony
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Goodyear

Certyfikat Goodyear
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!