Filtrowanie listy
  • Zeetex (17063)

Opony letnie: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Zeetex HP102
bardzo dobre opony, za rozsądną cenę :)
Ocena Michał R.: 5,0

opony warte plecenia, w zamian 2 szt firmowych opon mamy 4 w tej samej cenie i bardzo podobnej jakości. Polecam serwis oponeo, ponieważ sami sie zgłosili do mnie po pewnym czasie od zakupów o udzielenie opinii dotyczących opon. Dzięki temu mamy pewność że opinia jest rzetelna, a nie ktoś, kto opon nigdy nie miał wypisuje sobie co przyjdzie mu do głowy, nie mając pojęcia o czym pisze. Zawsze opinie użytkowników traktowałem z przymrużeniem oka, bo nie wiadomo kto je pisał, tutaj na opiniach użytkowników można polegać ponieważ są sprawdzeni. POLECAM więcej »

Zeetex HP102
Bardzo dobra opona super jazda alternatywa dla opon używanych
Ocena SYLWESTER: 5,9

opona bardzo dobra na suchym jak i na mokrej nawierzchni bez utraty przyczepności polecam te opony a nie używki a cenowo to samo więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex Ice-Plus S200
Jestem w szoku. Super.
Ocena Mso: 5,7

Jeździłem na kilku nowych kompletach opon z najwyższej półki. Ten zestaw na pewno nie jest gorszy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na zmianę lat/zima zima/lato i wyważanie. Jeżdziłem po śniegu, lodzie, błocie pośniegowym, po mokrej i suchej drodze. Na suchym słychać je trochę, jak każdą nową zimówkę. Nie wiem jak z trwałością. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za tą transakcję. więcej »

Zeetex Ice-Plus S100
Miłe zaskoczenie!
Ocena Qbeq: 5,2

Jestem miło zaskoczony tymi oponami. Mimo, że początkowo sceptycznie podchodziłem do tych gum, a tym bardziej zostałem negatywnie nastawiony przez innych "doświadczonych" kierowców i wulkanizatorów, chińczyki dają radę:) Jestem zadowolony, ciężko zerwać przyczepność na świeżym śniegu i oprócz akceptowalnego hałasu od 100km/h to nie widzę w nich jakichś specjalnych bolączek.Hamowanie na mokrym ok, przyczepność dobra. Mając porównanie do używek renomowanych firm, znacznie bardziej wolę nowe "nie markowe' zeetexy. Szacuje że 2-3 zimy można na nich spokojnie prześmigać a potem znowu za małe pieniążki kupić kolejny komplet nowych. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Zeetex

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex ZT4000 4S
Cena do jakości, super.
Ocena MJ: 4,9

Auto jeżdzi na taxi, więc nie jest szczególnie delikatnie traktowane. Różne ulice, drogi, podjazdy na posesje, krawężniki, niezliczona ilość hopek na osiedlach. Jak to na taxi co klient to inny podjazd i opony nie wiedzą gdzie pojadą :) w tym sensie, że nie są używane na czterech trasach dom- przedszkole- sklep-praca -dom. Do spokojnej jazdy polecam, o dziwo lepiej się toczą niż moje wcześniejsze letnie opony - czołowej marki GY - natomiast na suchej nawierzchni przy większej prędkości jakby uciekają, uginają się takie dziwne wrażenie, ale może subiektywne. Ogólnie polecam do zwykłej dojrzałej jazdy po mieście (choć w górach w tym roku na śniegu też dały radę) więcej »

Zeetex ZT4000 4S
Autor:Maciej
Ocena Maciej: 4,4

Opony mam od roku, zaliczyłem wszystkie sezony, więc mogę już coś o nich powiedzieć. Na suchej nawierzchni dobrze zachowują się w zakrętach, jak i podczas hamowania. Na mokrej nawierzchni gorzej, na rondach trochę wynosi tył, ale nie jeżdżę zbyt spokojnie. Śniegu to u nas zbyt wiele nie ma ostatnio, a jak już był, to sprawowały się bardzo dobrze. Nie miałem problemów z przyspieszaniem, hamowaniem czy jazdą pod górę. Patrząc na obecny klimat w Polsce, tj. kilkanaście zaśnieżonych dni w roku, uważam, że wielosezonówki mają sens. Poziom hałasu czy zużycie bieżnika bez odstępstw od normy. Do codziennej w miarę dynamicznej jazdy szczerze polecam. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych