Menu
Filtrowanie listy
  • Zeetex (9381)

Opony letnie: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Zeetex HP202+
Naprawdę polecam!!!
Ocena wicher: 4,1

Opona świetna jak za te pieniądze, myślę że nie warto przepłacać zapewne rozwarze ponowne ich kupno. więcej »

Zeetex HT1000
Zaskakująco niska cena jak na jakość opony
Ocena Carloskp: 5,6

Polecam zakup tych opon. Latem ciche,w deszczowe dni pełna kontrola i przyczepnośc więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex Ice-Plus S200
Jestem w szoku. Super.
Ocena Mso: 5,7

Jeździłem na kilku nowych kompletach opon z najwyższej półki. Ten zestaw na pewno nie jest gorszy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na zmianę lat/zima zima/lato i wyważanie. Jeżdziłem po śniegu, lodzie, błocie pośniegowym, po mokrej i suchej drodze. Na suchym słychać je trochę, jak każdą nową zimówkę. Nie wiem jak z trwałością. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za tą transakcję. więcej »

Zeetex Ice-Plus S200
Za tą cenę rewelacja, choć przy tym profilu są sytuacje gdzie autko robi się bardzo "miękkie".
Ocena Michał: 5,0

Jeździłem przez tą zimę w mieście, poza miastem, po autostradach i w górach. W każdych warunkach opona sprawowała się dobrze - w mieście nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg (wiadomo - elektronika bardzo pomaga). Podobnie poza miastem - raz zadziałała elektronika (delikatnie), kiedy jechałem 90km/h w dość ostrym zakręcie w deszczu (testowałem opony - normalnie tak nie jeżdżę). Na autostradzie opony robią się głośniejsze, ale po kilkuset kilometrach na raz nic podejrzanego się nie dzieje (czyli nie są zamiękkie, chociaż temperatury były dodatnie). Dodatkowo przy prędkościach autostradowych auto zaczyna lekko "pływać", efekt ustąpił po zmianie kół na letnie, stąd wiem że to wina kombinacji opony+felgi 16". W górach bez łańcuchów i jadąc rozsądnie z włączoną elektroniką jest pewnie i bezpiecznie. Raz zjeżdżając z góry bez łańcuchów załączył się ABS i działał przez jakieś 10m, ale to jazda z góry i po lodzie. W każdym razie tor jazdy został zachowany. Z łańcuchami jazda taka jak być powinna - podjazdy pod spore ośnieżone i oblodzone góry - bezproblemowe. Oczywiście są i wady - np ktoś może narzekać że auto na oponach o profilu 55 "pływa" przy dynamicznej jeździe w zakrętach, ale tak będzie chyba na wszystkich oponach z wyjątkiem RUN FLAT. Z resztą opony zimowe o takim profilu z definicji nie nadają się do jazdy sportowej. Za tą cenę to świetna opona, choć na pewno opony RUN-FLAT będą lepiej się zachowywać w bardziej wymagających warunkach. Jeśli komuś przeszkadza nawet minimalne bujanie/pływanie to może być niezadowolony. Plusem może być większa "miękkość" auta, co przy dziurawych drogach może się podobać osobom lubiącym komfort. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Zeetex

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex ZT4000 4S
Cena do jakości, super.
Ocena MJ: 4,9

Auto jeżdzi na taxi, więc nie jest szczególnie delikatnie traktowane. Różne ulice, drogi, podjazdy na posesje, krawężniki, niezliczona ilość hopek na osiedlach. Jak to na taxi co klient to inny podjazd i opony nie wiedzą gdzie pojadą :) w tym sensie, że nie są używane na czterech trasach dom- przedszkole- sklep-praca -dom. Do spokojnej jazdy polecam, o dziwo lepiej się toczą niż moje wcześniejsze letnie opony - czołowej marki GY - natomiast na suchej nawierzchni przy większej prędkości jakby uciekają, uginają się takie dziwne wrażenie, ale może subiektywne. Ogólnie polecam do zwykłej dojrzałej jazdy po mieście (choć w górach w tym roku na śniegu też dały radę) więcej »

Zeetex ZT4000 4S
Autor:Maciej
Ocena Maciej: 4,4

Opony mam od roku, zaliczyłem wszystkie sezony, więc mogę już coś o nich powiedzieć. Na suchej nawierzchni dobrze zachowują się w zakrętach, jak i podczas hamowania. Na mokrej nawierzchni gorzej, na rondach trochę wynosi tył, ale nie jeżdżę zbyt spokojnie. Śniegu to u nas zbyt wiele nie ma ostatnio, a jak już był, to sprawowały się bardzo dobrze. Nie miałem problemów z przyspieszaniem, hamowaniem czy jazdą pod górę. Patrząc na obecny klimat w Polsce, tj. kilkanaście zaśnieżonych dni w roku, uważam, że wielosezonówki mają sens. Poziom hałasu czy zużycie bieżnika bez odstępstw od normy. Do codziennej w miarę dynamicznej jazdy szczerze polecam. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA