Menu
Filtrowanie listy
  • Zeetex (14996)

Opony letnie: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Zeetex HP202
Dobra i tania opona.
Ocena gundo: 4,3

polecam wszystkim te opony!!! na początku myślałem, że będzie lipa, ale szukałem czegoś taniego i zaryzykowałem za namową sprzedawca. oplaciło się. opona bez zarzutów i naprawdę bardzo tania. takie zakupy to ja lubie. więcej »

Zeetex HP202
wcześniej miałem godjery i wytrzymały tylko jeden sezon obecne zetex są jeszcze wmiarę i pomimo niskiego profilu i tendencji do awaryjnośći są ok
Ocena Paweł: 4,2

Wcześniej miałem goodyeary i wytrzymały tylko jeden sezon obecne zeetex są jeszcze w miarę i pomimo niskiego profilu (tendencji do awaryjności) są ok. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex WH1000 SUV
Autor:Tomasz
Ocena Tomasz: 5,3

Opony już w 3 samochodach Volvo XC60, Volvo V60 i Skoda Octavia VRS. W pierwszej kolejności zastosowane w V60 kolejno XC60, a teraz Octavia VRS. Wszystkie samochody dalej w rodzinie, opony naprawdę super się sprawują. Mokra nawierzchnia - prędkości ok. 160-170 km/h cicho i pewnie, żadnych poślizgów. Przy pierwszym zakupie do Volvo V60 byliśmy niepewni czy to dobry wybór, ale tak, niczym nie odbiega od markowych opon. W V60 opony miały okazje polatać także po śniegu i naprawdę dobre odczucia z jazdy, wiadomo, że na śniegu się nie lata po 160 km/h i mało która opona by kleiła do podłoża, ale wyjazd w okresie zimowym na ferie w jedną stroną ok. 650 km bez przygód, pewnie, cicho i bezpiecznie. Szwagier rozważa zakup Zeetexów też na lato :) Polecam. więcej »

Zeetex WH1000 SUV
Autor:Michał Szelest
Ocena Michał Szelest: 5,9

Rewelacyjne opony. Długo się zastanawiałem i czytałem o tych oponach. Szukałem opinii wśród znajomych. Nie było łatwo dotrzeć, ale się udało. Bardzo polecam te opony. Są niesamowicie ciche jak na zimówki. Kupiłem w tym samym czasie letnie Nokiany, które są głośniejsze od Zeteków. Ogromny plus za to. Miałem okazję jechać na suchym, mokrym i po błocie pośniegowym. Auto prowadzi się bardzo pewnie, a opony dają poczucie bardzo dobrej przyczepności. W terenie oczywiście nie będą sobie idealnie radzić, bo to opony do jazdy po drogach, a nie po terenie czy polach. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem, to niech nie marnuje czasu, bo te opony są zdecydowanie warte tej ceny, a jakość za nią jest naprawdę bardzo wysoka. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Zeetex

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex ZT4000 4S
Cena do jakości, super.
Ocena MJ: 4,9

Auto jeżdzi na taxi, więc nie jest szczególnie delikatnie traktowane. Różne ulice, drogi, podjazdy na posesje, krawężniki, niezliczona ilość hopek na osiedlach. Jak to na taxi co klient to inny podjazd i opony nie wiedzą gdzie pojadą :) w tym sensie, że nie są używane na czterech trasach dom- przedszkole- sklep-praca -dom. Do spokojnej jazdy polecam, o dziwo lepiej się toczą niż moje wcześniejsze letnie opony - czołowej marki GY - natomiast na suchej nawierzchni przy większej prędkości jakby uciekają, uginają się takie dziwne wrażenie, ale może subiektywne. Ogólnie polecam do zwykłej dojrzałej jazdy po mieście (choć w górach w tym roku na śniegu też dały radę) więcej »

Zeetex ZT4000 4S
Autor:Maciej
Ocena Maciej: 4,4

Opony mam od roku, zaliczyłem wszystkie sezony, więc mogę już coś o nich powiedzieć. Na suchej nawierzchni dobrze zachowują się w zakrętach, jak i podczas hamowania. Na mokrej nawierzchni gorzej, na rondach trochę wynosi tył, ale nie jeżdżę zbyt spokojnie. Śniegu to u nas zbyt wiele nie ma ostatnio, a jak już był, to sprawowały się bardzo dobrze. Nie miałem problemów z przyspieszaniem, hamowaniem czy jazdą pod górę. Patrząc na obecny klimat w Polsce, tj. kilkanaście zaśnieżonych dni w roku, uważam, że wielosezonówki mają sens. Poziom hałasu czy zużycie bieżnika bez odstępstw od normy. Do codziennej w miarę dynamicznej jazdy szczerze polecam. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych