Menu
Filtrowanie listy
  • Zeetex (7203)

Opony letnie: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Zeetex HP102
bardzo dobre opony, za rozsądną cenę :)
Ocena Michał R.: 5,0 111110

opony warte plecenia, w zamian 2 szt firmowych opon mamy 4 w tej samej cenie i bardzo podobnej jakości. Polecam serwis oponeo, ponieważ sami sie zgłosili do mnie po pewnym czasie od zakupów o udzielenie opinii dotyczących opon. Dzięki temu mamy pewność że opinia jest rzetelna, a nie ktoś, kto opon nigdy nie miał wypisuje sobie co przyjdzie mu do głowy, nie mając pojęcia o czym pisze. Zawsze opinie użytkowników traktowałem z przymrużeniem oka, bo nie wiadomo kto je pisał, tutaj na opiniach użytkowników można polegać ponieważ są sprawdzeni. POLECAM więcej »

Zeetex HP102
Dużo podrużuję, o.40tyś.km rocznie i jestem zadowolony. Jeżdżę spokojnie i przewidywująco i moim zdaniem przy takiej jeździe te opony sprawdzają się wystarczająco dobrze i zachowują komfort jazdy.
Ocena Karol Piekutowski: 4,0 111100

Naprawdę polecam tym, co jeżdżą spokojnie, przewidywująco i z rozsądkiem. Opony dobrze hamują, nie hałasują, zachowują swoje właściwości. Podoba mi się, że komfort jazdy pomiędzy tymi oponami a poprzednimi Continental(zakupionymi z samochodem) jest porównywalny a nawet taki sam. Współczynnik ceny w porównaniu do jakości zdecydowanie przyjazny kierowcy. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Zeetex

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex Ice-Plus S200
Jestem w szoku. Super.
Ocena Mso: 5,7 1111170

Jeździłem na kilku nowych kompletach opon z najwyższej półki. Ten zestaw na pewno nie jest gorszy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na zmianę lat/zima zima/lato i wyważanie. Jeżdziłem po śniegu, lodzie, błocie pośniegowym, po mokrej i suchej drodze. Na suchym słychać je trochę, jak każdą nową zimówkę. Nie wiem jak z trwałością. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za tą transakcję. więcej »

Zeetex Ice-Plus S200
Za tą cenę rewelacja, choć przy tym profilu są sytuacje gdzie autko robi się bardzo "miękkie".
Ocena Michał: 5,0 111110

Jeździłem przez tą zimę w mieście, poza miastem, po autostradach i w górach. W każdych warunkach opona sprawowała się dobrze - w mieście nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg (wiadomo - elektronika bardzo pomaga). Podobnie poza miastem - raz zadziałała elektronika (delikatnie), kiedy jechałem 90km/h w dość ostrym zakręcie w deszczu (testowałem opony - normalnie tak nie jeżdżę). Na autostradzie opony robią się głośniejsze, ale po kilkuset kilometrach na raz nic podejrzanego się nie dzieje (czyli nie są zamiękkie, chociaż temperatury były dodatnie). Dodatkowo przy prędkościach autostradowych auto zaczyna lekko "pływać", efekt ustąpił po zmianie kół na letnie, stąd wiem że to wina kombinacji opony+felgi 16". W górach bez łańcuchów i jadąc rozsądnie z włączoną elektroniką jest pewnie i bezpiecznie. Raz zjeżdżając z góry bez łańcuchów załączył się ABS i działał przez jakieś 10m, ale to jazda z góry i po lodzie. W każdym razie tor jazdy został zachowany. Z łańcuchami jazda taka jak być powinna - podjazdy pod spore ośnieżone i oblodzone góry - bezproblemowe. Oczywiście są i wady - np ktoś może narzekać że auto na oponach o profilu 55 "pływa" przy dynamicznej jeździe w zakrętach, ale tak będzie chyba na wszystkich oponach z wyjątkiem RUN FLAT. Z resztą opony zimowe o takim profilu z definicji nie nadają się do jazdy sportowej. Za tą cenę to świetna opona, choć na pewno opony RUN-FLAT będą lepiej się zachowywać w bardziej wymagających warunkach. Jeśli komuś przeszkadza nawet minimalne bujanie/pływanie to może być niezadowolony. Plusem może być większa "miękkość" auta, co przy dziurawych drogach może się podobać osobom lubiącym komfort. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Zeetex

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Zeetex

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Zeetex ZT4000 4S
Cena do jakości, super.
Ocena MJ: 4,9 1111900

Auto jeżdzi na taxi, więc nie jest szczególnie delikatnie traktowane. Różne ulice, drogi, podjazdy na posesje, krawężniki, niezliczona ilość hopek na osiedlach. Jak to na taxi co klient to inny podjazd i opony nie wiedzą gdzie pojadą :) w tym sensie, że nie są używane na czterech trasach dom- przedszkole- sklep-praca -dom. Do spokojnej jazdy polecam, o dziwo lepiej się toczą niż moje wcześniejsze letnie opony - czołowej marki GY - natomiast na suchej nawierzchni przy większej prędkości jakby uciekają, uginają się takie dziwne wrażenie, ale może subiektywne. Ogólnie polecam do zwykłej dojrzałej jazdy po mieście (choć w górach w tym roku na śniegu też dały radę) więcej »

Zeetex ZT4000 4S
Bardzo dobra opcja w klasie ekonomicznej.
Ocena M. Cabak: 5,1 1111110

Subiektywnie są to opony dużo lepsze niż inne z tej klasy cenowej, których dotąd używałem. Zachowują się bardziej niż przyzwoicie we wszystkich warunkach, zarówno zimą, jak i latem. O ile oczywiście nie ma się ambicji, aby opony całoroczne były "letnie" albo "zimowe". Nie są ani takie ani takie, jest to pewien kompromis, którego zaletą jest to, że nie trzeba co pół roku zastanawiać się: " zmieniać kapcie, czy jeszcze poczekać?" Nie oceniam trwałości, bo mam je zbyt krótko. Po 4000 km nie widać specjalnie zużycia. Wygląd to sprawa subiektywna. Spalanie mi nie wzrosło, więc opory toczenia w normie. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych