Filtrowanie listy
  • Wanli (457)

Opony letnie: Wanli

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Wanli

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Wanli S-1088
Fatalna podróbka
Ocena łukasz: 2,7

Znajomy polecił mi te gumy... Niestety mocno rozczarowały. Poprzednie to micheliny kupione wraz z nowym samochodem. Te nowe okazały się o wieeeele gorsze od starych prawie startych michelinów i to właściwie pod każdym względem. Auto na tych gumach na suchym ma niebezpieczną tendencję do utraty przyczepności przy o wiel niższej prędkości jak stare micheliny. Na mokrym katastrofa... auto zachowuje się jak na lodzie... Do tego jedna z gum była wadliwa i pomimo prób wyważenia okazało się że z jednej strony gumy jest 10 mm a z drugiej 20 mm pod bieżnikiem. Przy 130 autem trzęsło niemiłosiernie. Przed świętami kupiłem micheliny primacy i gość który je zmieniał pokazał mi jak bieżnik odchodzi od dwumiesięcznych opon i wyjaśnił jak mogło się skończyć dalsze ich używanie. Generalnie nie polecam, opony że na gwarancji będę chciał zwrócić bo posiadają rażące braki w jakości odbijające się na bezpieczeństwie. więcej »

Wanli S-1088
Słabe
Ocena Radek: 3,2

Opony wyząbkowują, huczą i deformują się. Nie nadają się do samochodów do których je produkują. Kupiłem 2 szt, nabrałem się też na opony innego producenta z chin i też opona się zdeformowała. Teraz wiem, że w tym rozmiarze do mocnego silnika nie pasuje Made in China. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Wanli

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Wanli

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Wanli SNOWGRIP
budobra opona ale niestety BUCZY!!!!!!
Ocena Przemas505: 3,7

super oponki i w odpowiedniej cenie ale niestety mają wielki minus przez który już wiecej ich nie kupię!!! moje autko to audi a4 dosc wygłuszone ale buczenie opon niestety przedostaje sie do kaniny. krytyczna predkosc miedzy 70/90 km/h po za tym przedziałem wszystko ok. więcej »

Wanli SNOWGRIP
Autor:Adamjob
Ocena Adamjob: 4,4

Przy normalnej jeździe ( ale również ponad 200 km/h na autostradzie w RFN ), w samochodzie nie wpuszczającym hałasu do środka nie ma się o co przyczepić. Mieszkam w górach, jeżdżę również po dużym śniegu i najzwyczajniej nie myślę o oponach. Zaliczyłem również bardzo ostre awaryjne hamowanie na A4 i być może dzięki układom Citroena, a być może dzięki oponom jesteśmy cali i zdrowi. Bajki o słabej jakości chińskich opon piszą prawdopodobnie producenci europejscy. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Wanli

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Wanli

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Wanli SC501
Autor:Adrian
Ocena Adrian: 5,0

Dobre opony w przystępnej cenie. W sam raz do codziennej eksploatacji, ciche i o dziwo spalanie paliwa się zmniejszyło. Szczerze polecam. więcej »

Wanli SC501
Autor:amdrzrj
Ocena amdrzrj: 4,8

Stosunek ceny do jakości dobry. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych