Menu
Filtrowanie listy
  • Vredestein (1677)

Opony letnie: Vredestein

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Vredestein

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Vredestein Comtrac
zimówki nie do "zajechania"
Ocena citryn: 4,4

Zimówki nie do "zajechania", świetnie sprawują się na śliskich nawierzchniach, szczególnie w czasie dynamicznej jazdy w mieście. polecam gdy zależy wam na pewności prowadzenia autka. więcej »

Vredestein Comtrac
polecam
Ocena remek778: 4,4

Kupilem te opony do mojej Kii i nawet na zaladowanej pace opona sprawuje sie bardzo dobrze, szczegolnie droga hamowania i przyczepnosc podczas deszczu. Polecam innym więcej »

Opony zimowe: Vredestein

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Vredestein

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Vredestein Comtrac Winter
Super gumy
Ocena RAD: 4,7

Przejechane 80 tys. i jeszcze polecą co najmniej 40 tys. Super opony, bardzo duże przebiegi. Polecam zaoferowali mi to na serwisie i mówili, że robią duże przebiegi i to się zgadza. mam je założone na 3 busach i docelowo zakładam na wszystkie. Inne marki zawsze szybko się zuzywały, jedynie jeszcze Yokohama robiła nam przebiegi. więcej »

Vredestein Comtrac 2 Winter
Opona, której długo szukałem i wkońcu jest do auta dostawczego tylko Vredestein.
Ocena Krzysztof: 5,9

Opona wytrzymuje duże obiązenie, jak również bardzo dobrze jeżdzi się busem na pusto, Bardzo polecam osobom ceniącym sobie niezawodność. więcej »

Opony całoroczne: Vredestein

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Vredestein

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Vredestein Quatrac 3
Goodyear Vector 4Seasons są lepsze od Vredestein Quatrac 3
Ocena Tomas125: 4,3

Opony: Vredestein Quatrac 3 <> Goodyear Vector 4Seasons Przejechałem na oponach Vredestein Quatrac 3 ok. 6 tys km, napęd przedni Peugeot 206, a na oponach Goodyear Vector 4Seasons - ok. 60 tys km. Moje uwagi odnośnie Vredestein Quatrac 3 w porównaniu do Goodyear Vector 4Seasons: - mieszanka tworzywa opony Vredestein: miękka, bardziej elastyczna - opony mają objaw jeżdżenia na "żelkach" (trochę zbyt elastyczne); powoduje to podczas jazdy niestabilność toru jazdy auta, przy przyspieszaniu oraz prędkościach pow. 80 km/h (temperatury pow. 25 stC) auto znosi na lewo lub prawo (jeździ na boki - co powoduje obniżenie bezpieczeństwa); jednak na dziurach - tłumienie nierówności jest trochę lepsze od GoodYear z powodu większej elastyczności żelkowej; - w parametrach opony opisano niższy hałas toczenia (ok. 68dB) w porównaniu z GoodYear (71 dB); moje doświadczenie pokazuje, że Vredestein robi większy hałas z powodu poprzecznych lamelek - jest drażniące rzępolenie (opony działają trochę jak skrzynia rezonasowa np. w gitarze - słychać wzmocnienie hałasu przez ścianki opony wypełnionej powietrzem/ azotem); trochę przypomina jazdę traktorem - w GoodYear nie było tego (bieżnik V kształtny); - opory toczenia się Vredestein Quatrac 3 są wyraźnie większe w odniesieniu do Goodyear Vector 4Seasons (auto jedzie wolniej - dla maksymalnej prędkości jazdy, wolniej przyspiesza); dałbym większe zużycie benzyny o ok. 0,5 litra/100 km); - odprowadzenie wody spod kół na oponach Vredestein Quatrac 3 jest gorsze (mniej wydajne/ mniej skuteczne) w porównaniu z Goodyear Vector 4Seasons. Wielu użytkowników ocenia te opony jako trochę lepsze od GoodYear, ale moje doświadczenie pokazuje, że Goodyear Vector 4Seasons są lepszymi oponami (szczególnie jeśli chodzi o komfort jazdy). więcej »

Vredestein Quatrac 3
Bardzo dobra opona dla myślących kierowców
Ocena tetro: 4,9

Vredestein Quatrac 3 to produkt, który spędza sen z powiek zakładom oferującym przekładki opon. Jest bardzo dobra, ścieralność niewielka, ale też styl mojej jazdy należy do umiarkowanych. Nie jestem emerytem - lubię szybką jazdę, ale dostosowuję ją do warunków na drodze. To nie jest opona dla ludzi pędzących 200 km/h lewym pasem, ale spokojnie 130 km/h prawym :) W deszczu nie jest taka jak Uniroyal RainExpert, ale spokojnie 100 km/h prawym też pojedziesz. Troszkę głośna przy ponad 100 km/h, ale nie jest to aż tak odczuwalne żeby denerwowało. Dobrze amortyzuje nierówności na drodze. Latem da się odczuć miękkość mieszanki, ale w niczym to nie przeszkadza, w zakrętach jest stabilna. Jeszcze nigdy nie włączył mi się abs, a nieraz trzeba było ostro hamować. Zapiszczały kilka razy podczas ruszania, ale przy temperaturze plus 30 stopni i to przy gwałtownym ruszaniu. Polecam wszystkim myślącym, nie dającym się nabrać na slogany "zmieniaj opony". Polecam ludziom z umiarkowanym stylem jazdy, nie emerytom bo uwierzcie szkoda wtedy kasy na taki markowy produkt, ale rajdowcom też nie, bo to nie opona dla Was. więcej »

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA