Menu
Filtrowanie listy
  • Viking (83)

Opony letnie: Viking

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Viking

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Viking PROTECH 2
Zaskakująco dobre
Ocena Optymista: 5,4

Kupiłem za namową właściciela serwisu oponiarskiego z pewnym niedowierzaniem. W czasie 3,5-letniej eksploatacji mogłem się przekonać, że naprawdę są niezłe. Nigdy nie zawiodły. Wcześniej miałem goodyear EXCELLENCE zdecydowanie nie polecam - trzymały tylko jeden sezon, na mokrym totalna porażka. Na Vikingach nigdy nie zaobserwowałem aquaplaningu pomimo dość szerokiej opony (235/45 R17). Po 100 tys. przejechanych km nadal bardzo dobre właściwości trakcji. Obecnie kupuję kolejny komplet. więcej »

Viking PROTECH 2
Dobre gumki, nie są złe!
Ocena Michon: 5,3

Opony użytkuję od 3 sezonów, łącznie ok 15 kkm, teraz rozpoczynam 4-ty :) Zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni dość ciężko jest zerwać przyczepność przy starcie spod świateł. Dobre i pewne prowadzenie. Niewielkie ślady zużycia na przednich oponach- krawędzie bieżnika od strony zewnętrznej, tylne jak nówki. Polecam :) więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Viking

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Viking

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Viking Snow Tech
polecam!!!
Ocena arturjn: 5,5

Jeżdżę na tych oponach już 6ty sezon i są świetne. Przejechałem autem 75tys. kilometrów i zamierzam już kupić nowe opony zimowe. Oczywiście kolejne będą Vikingi. Bardzo dobrze dalej służą, ale obawiam się że po 7 latach należy mimo dobrego bieżnika, wymienić opony. Są praktycznie niezniszczalne, nie złapałem na nich ani jednego kapcia nie mówiąc już o dobrych właściwościach zarówno na śniegu jak i na suchym. więcej »

Viking SnowTech 2
VW GOLF4 1.6 16V
Ocena ruski: 5,2

Witam. Po raz pierwszy piszę opinię w internecie. Dlaczego się zdecydowałem? Ponieważ jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą oponą. Do tej pory miałem same nowości, czyli Dunlop SP Winter Sport 3D i 4D. Jeżdżę dużo, tym bardziej zawodowo. A różnice między Dunlopami zaskoczyły mnie samego. Róznica w cenie bardzo duża, a właściwości jezdne na bardzo dużym poziomie. Czasem jeżdżę po śniegu agresywnie i tu miłe zaskoczenie. Dobra przyczepność, zachowanie na łukach, hamowanie, trakcja na śniegu. Z ruszaniem z głębokiego śniegu nie ma problemu, zmarzniety śnieg też żaden problem. Żona jeżdzi na Dębicy Frigo2, dobre na śniegu, ale do bardziej agresywnego stylu jazdy Viking wygrywa. Zobaczymy jak będzię z eksploatacją, jeżeli się nie popsują na pewno kupię je jeszcze raz. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Viking

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Viking

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Viking FourTech
Autor:Brzoza
Ocena Brzoza: 5,0

Opony oceniam na 5. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych