Filtrowanie listy
  • Tigar (19)

Opony letnie: Tigar

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Tigar

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Tigar Syneris
Polecam
Ocena Rajek: 5,2

Ciche. Miękkie, komfortowe. Przejechałem na nich jakieś 20.000 i nie żałuję zakupu. Opona taka jaka powinna być, czyli nie zwracająca na siebie uwagi. Cicha, miękka, dobrze amortyzuje, nieźle klei się do podłoża. Przesiadłem się z Fuldy Carat Exelero i jestem w siódmym niebie. POLECAM więcej »

Tigar Syneris
super
Ocena krzyhos: 5,3

Przejechałem na nich od nowości 5000 km i jestem mile zaskoczony. Są ciche i bardzo elastyczne, doskonale radzą sobie na wyboistych drogach. A jechałem po różnych drogach (Słowacja ,Węgry, Rumunia, Bułgaria, Sarajewo, Czechy, Niemcy no i oczywiście Polska). więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Tigar

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Tigar

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Tigar Winter A
POLECAM
Ocena IREK: 5,1

kupiłem te opony w ciemno, zostały mi tylko polecone, wziąłem je na próbe....i nie żałuję, są świetne, trafiłem naprawde na super oponki, w zimie rewelacja, ani razu nie wpadłem w poślizg, ani razu nie zniosło mnie, przyczepność rewelacja, kopmość super, jeździłem jak po szynach, szczerze polecam wszystkim znajomym te oponki, chyba jest to jakiś niemiecki producent ale nie wiem, więcej »

Tigar Winter 1
opona warta ceny - nie trzeba przepłacać
Ocena Maciek: 5,1

Trzy sezony przejeździłem na tych oponach. Z początku wydawało mi się to, że to szalony pomysł, ale warto było spróbować. Opona była zrobiona na Słowenii. Adekwatna cena do jakości. Samochód zachowywał się pewnie, opona cicha, trzymanie drogi dobre. Polecam. Przejechałem na nich ok. 50 tys. kilometrów i bez zarzutów – kupuję następne. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych