Menu
Filtrowanie listy
  • Sunny (103)

Opony letnie: Sunny

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Sunny

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Sunny SN3970
Jak za tą cenę nie jest źle.
Ocena Nolan: 3,8

Opony zachowywały się przyzwoicie, jednak dość szybko się wyząbkowały przez co hałas w środku auta się nasilił oraz dość szybko się ścierają. więcej »

Sunny SN3970
Nie ma nic lepszego w tej cenie!!!
Ocena Zielu: 4,5

Nabyłem te oponki miesiąc temu, powód brak kasy na dobre firmówki. Ze strachem zamawiane, jak wiadomo o chinolach nie ma się dobrego zdania, a jednak... Pełne zaskoczenie, oponki naprawdę ciche, wcześniej jeździłem na falkenach, hałasowały niemiłosiernie! W zakrętach trzymają bardzo pewnie, bez obawy można szaleć, trzymają bardzo dobrze, wygląd bieżnika rewelacyjny jak w tej cenie. Ruszanie z kopyta w zasadzie minimalny poślizg, opona świetnie klei się do asfaltu. Z wyważaniem nie było żadnych problemów, pierwsze pompowanie nie przyniosło deformacji :) Próba hamowania podczas mocnych opadów deszczu podobnie ok. Przy 100km/h pedał hamulca w podłogę i o dziwo ostre hamowanie jakby nie padało, nawet abs się nie przydał. Bieżnik doskonale wyrzuca wodę, więc prowadzenie w zakrętach również ok. Jeśli chodzi o ścieralność to mam je zbyt krótko żeby się wypowiadać. Ale póki co, uważam że za te pieniądze, jakość jest rewelacyjna!!! Polecam więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Sunny

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Sunny

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Sunny SN3830
Stosunek ceny do wydajności jest doskonała.
Ocena Pavel Nahodil: 4,6

Przejechane 20000 bez problemu. Opony trzymają się drogi, nie ma najmniejszego problemu, aby jeździc dalej. więcej »

Sunny SN3860
tragedia
Ocena w: 1,4

Opony na lodowisko. Na suchej nawierzchni są do opanowania ale cały czas dają wrażenie pływania, za to nawet po lekkim deszczu nie mówiąc o śniegu to jest po prostu tragedia wrażenia jak opona byłaby z plastiku. W trasie na łukach wynosi, na ślimaku 40km/h wpadam w poślizg. Niestety auto służbowe i nie mam wpływu na jakość opon w aucie. Odradzam i przestrzegam! W prywatnym aucie opony barum i wrażenie jak przyklejone w stosunku do chińskiej myśli technicznej w postaci tej opony. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych