Menu
Filtrowanie listy
  • Sava (3221)

Opony letnie: Sava

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Sava

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Sava PERFECTA
Dobre opony w dobrej cenie
Ocena Krzysztof Potępa: 5,0

Opony ogólnie spisują się tak jak je opisywali inni użytkownicy. Dobra jak nie bardzo dobra przyczepność na mokrej nawierzchni ( ja przez chwile myślałem że ABS mi się zepsuł bo się nie uruchamiał tak dobrze trzymały się drogi:) Na suchej nawierzchni też dobrze sobie radzą. Jeśli chodzi o hałas i komfort to jest kwestia gustów dla mnie opony są w miarę ciche i moim zdaniem komfortowe, opór toczenia jest średni. Podsumowując polecam zakup tych opon. Są dużo lepsze od innych w tej cenie i od sporo droższych. więcej »

Sava PERFECTA
Dobre, chociaz niedrogie.
Ocena B. Bartnik: 4,8

Nie mam skali porównawczej co do jakosci opon, niemniej jednak w porównaniu z moimi starymi siedmioletnimi markowymi oponami, które wyrzuciłem, Sava Perfecta wypadają znakomicie. Dobrze trzymają sie drogi, hamowanie nawet awaryjne jest pewne, wydaje mi sie, że opony te sa bardzo ciche, nie hałasuja tak, jak stare Micheliny. co do trwałości i bezawaryjności nie wypowiadam się, mam je za krótko. Uważam, że warto je kupić, nie przepłacać dwukrotnie za jakieś markowe gumy, różnice odczuwam tylko w kieszeni, w użytkowaniu nie. Do spokojnej, umiarkowanej jazdy znakomite. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Sava

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Sava

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Sava Eskimo SUV
Cicha opona w komfortowym SUVie to podstawa.
Ocena Olek: 4,7

Dla jeżdżących głównie "po płaskim" nie widzę sensu płacenia za droższe opony skoro nie sposób ich docenić jeżdżąc w typowych warunkach drogowych i pogodowych. SAVy są cichutkie. Miękkość i "bujanie" boczne w porównaniu do letnich opon jest odczuwalne ale w granicach normy. Na śniegu i na błocie pośniegowym działają zgodnie z oczekiwaniami - pierwszy opuszczam każde skrzyżowanie. więcej »

Sava Eskimo SUV
ok
Ocena Toni: 4,9

Super oponka. Auto bardzo fajnie się prowadzi, mimo sporego obciążenia, nawet przy dużych prędkościach jedzie się bardzo fajnie do tego cicho i komfortowo, bardzo dobra jakość wykonania widać, że opona posłuży przez kilka sezonów. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Sava

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Sava

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Sava Adapto
Warte swojej ceny
Ocena Karol Walor: 5,1

Kupiłem zachęcony wysoka pozycją w testach Auto Bild, ale też faktem, że bardzo dobrze pasuje do mojego profilu. Inaczej niż u większości najważniejszym dla mnie parametrem jest poziom generowanego hałasu. 70 dB jest granicą nieprzekraczalną więc Sava łapie się na styk i trzeba od razu dodać - jest ok. Lekki jednostajny szum, żadnego tam łuułuuułuuu :) Rewelacyjnie trzyma w skrętach, żadnych problemów na mokrej nawierzchni (indeks C). Trwałości nie oceniam, za krótko je mam. Myślę, że Niemcy zupełnie zasłużenie ulokowali tą oponę zaraz za Quatrakiem Vredesteina. Dodatkowym atutem niech będzie fakt, że na oponce jest napis Made in Poland :) Jeśli nie wymagasz od opon cudu, a fazę używek masz już za sobą to Sava cię nie zawiedzie. Zdecydowanie polecam. więcej »

Sava Adapto
Zamawiane dwukrotnie. Przybyły w obu przypadkach w ciągu maksymalnie 2 dni.
Ocena Fausto S.: 5,3

Zamówiliśmy je dwa razy, dotarły w ciągu maksymalnie dwóch dni. Muszę powiedzieć, że również w przyszłości będę korzystać z zakupów w Oponeo więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych