Filtrowanie listy
  • Platin (110)

Opony letnie: Platin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Platin

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Platin RP 200 DIAMANT
im starsza tym gorsza
Ocena łukasz: 3,3

Kupiłem opony jako nowe,przez pierwszy sezon byłem nawet bardzo zadowolony,świetnie trzymająca się drogi,mocna-kilka pokrzywionych felg a opona cała.Niestety po pierwszym sezonie czar prysł,szybko się zużywa,na mokrej nawierzchni totalne zero,zjawisko aquapilingu to norma na tych gumach. więcej »

Platin RP 300 DIAMANT
wyzuca z drogi -ciagle trzeba korygowac tor jazdy
Ocena andrzej 38: 4,2

są ładne, nawet w zime ciągną po śniegu, fajnie wyjeżdżałem ze śniegu po kolana prawie bez problemu, na miasto są dobre ale na trasie wywala z toru jazdy i są zdecydowanie za twarde. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Platin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Platin

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Platin Winter RP 30
Autor:Luck
Ocena Luck: 4,5

Ogólnie przyzwoite opony. świetne trzymanie na mokrej nawierzchni, zwłaszcza jeśli chodzi o hamowanie. Na suchym asfalcie jest ok, aczkolwiek przy temperaturach ok 10 st. C trzeba już uważać, łatwo wtedy zrywają przyczepność przy ruszaniu i na szybko pokonywanych zakrętach, generalnie większość zimówek tak ma. Właściwości trakcyjne na śniegu oceniam jako wystarczające, dają rady nawet w gdy jest sporo śniegu, z tego co zauważyłem, zdecydowanie słabiej trzymają na ośnieżonych zakrętach, hamowanie idzie im odczuwalnie lepiej. Subiektywnie w miarę lekko się toczą, przeciętne tłumienie nierówności, lekko szumią, ale nie jest to uciążliwe. Ogólnie produkt godny uwagi, świetna alternatywa dla drogich opon klasy premium. więcej »

Platin Winter RP 30
Autor:Darek1gdynia
Ocena Darek1gdynia: 4,5

Najlepszy kompromis pomiędzy ceną a właściwościami jezdnymi tej opony. Mam takie opony w dwóch samochodach, każdym średnio robię w okresie zimowym ok. 20000 rocznie. Po pierwszym zakupie zdecydowałem się je ponownie kupic do drugiego pojazdu. Najlepsze właściwości moim zdaniem opona wykazuje na śniegu i błocie pośniegowym. Na lodzie nie ma chyba takiej opony która dałaby radę chyba, że z kolcami. Dobre odprowadzanie wody. Ponownie kupiłbym tą oponę ale tylko zimową bo letnie są kiepskie. Pozdrawiam. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych