Filtrowanie listy
  • Platin (110)

Opony letnie: Platin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Platin

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Platin RP 500
Autor:Ovidius
Ocena Ovidius: 5,5

Bardzo dobre, tanie opony... co prawda dystans przejechany na tych oponach nie jest za duży ale opona w każdych warunkach zapewnia komfort i bezpieczeństwo podróży. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Platin

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Platin

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Platin Winter RP 30
Autor:Luck
Ocena Luck: 4,5

Ogólnie przyzwoite opony. świetne trzymanie na mokrej nawierzchni, zwłaszcza jeśli chodzi o hamowanie. Na suchym asfalcie jest ok, aczkolwiek przy temperaturach ok 10 st. C trzeba już uważać, łatwo wtedy zrywają przyczepność przy ruszaniu i na szybko pokonywanych zakrętach, generalnie większość zimówek tak ma. Właściwości trakcyjne na śniegu oceniam jako wystarczające, dają rady nawet w gdy jest sporo śniegu, z tego co zauważyłem, zdecydowanie słabiej trzymają na ośnieżonych zakrętach, hamowanie idzie im odczuwalnie lepiej. Subiektywnie w miarę lekko się toczą, przeciętne tłumienie nierówności, lekko szumią, ale nie jest to uciążliwe. Ogólnie produkt godny uwagi, świetna alternatywa dla drogich opon klasy premium. więcej »

Platin Winter RP 30
Autor:Darek1gdynia
Ocena Darek1gdynia: 4,5

Najlepszy kompromis pomiędzy ceną a właściwościami jezdnymi tej opony. Mam takie opony w dwóch samochodach, każdym średnio robię w okresie zimowym ok. 20000 rocznie. Po pierwszym zakupie zdecydowałem się je ponownie kupic do drugiego pojazdu. Najlepsze właściwości moim zdaniem opona wykazuje na śniegu i błocie pośniegowym. Na lodzie nie ma chyba takiej opony która dałaby radę chyba, że z kolcami. Dobre odprowadzanie wody. Ponownie kupiłbym tą oponę ale tylko zimową bo letnie są kiepskie. Pozdrawiam. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych