Menu

Opony Platin

Popularne rozmiary:
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 175/65 R14 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Aktualnie w naszych magazynach brak opon Platin,
ale możemy zaoferować produkty ponad 100 innych producentów opon.
Wybierz rozmiar i zobacz opony

Oferta opon Platin jest stale powiększana od 1986 roku, od momentu założenia firmy. Opony Platin są cały czas doskonalone po to, aby spełniały najbardziej wymagające założenia rynku i oczekiwania klientów. Szczególnie mocną cechą opon Platin oprócz dbałości o bezpieczeństwo jest oryginalny design marki, który pozwala tym produktom odznaczać się na tle wielu zwykłych modeli. Marka Platin ciągle powiększa swój asortyment w celu zaspokojenia potrzeb każdego segmentu rynku pojazdów. W naszej bogatej ofercie opon znajdziesz również produkty tego producenta, zapraszamy do zakupów.

Opony Platin opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Platin. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Luck 4,5

    Platin Winter RP 30

    Ogólnie przyzwoite opony. świetne trzymanie na mokrej nawierzchni, zwłaszcza jeśli chodzi o hamowanie. Na suchym asfalcie jest ok, aczkolwiek przy temperaturach ok 10 st. C trzeba już uważać, łatwo wtedy zrywają przyczepność przy ruszaniu i na szybko pokonywanych zakrętach, generalnie większość zimówek tak ma. Właściwości trakcyjne na śniegu oceniam jako wystarczające, dają rady nawet w gdy jest sporo śniegu, z tego co zauważyłem, zdecydowanie słabiej trzymają na ośnieżonych zakrętach, hamowanie idzie im odczuwalnie lepiej. Subiektywnie w miarę lekko się toczą, przeciętne tłumienie nierówności, lekko szumią, ale nie jest to uciążliwe. Ogólnie produkt godny uwagi, świetna alternatywa dla Więcej > drogich opon klasy premium.