Opony Platin

Opony Platin

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 205/60 R16 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Aktualnie w naszych magazynach brak opon Platin,
ale możemy zaoferować produkty ponad 100 innych producentów opon.
Wybierz rozmiar i zobacz opony

Felgi Platin Wheels świetnie sprawdzą się w samochodach różnego typu – od aut kompaktowych przez eleganckie limuzyny i modele sportowe po masywne SUV-y. Oferta marki skierowana jest do kierowców, którym zależy na dobrych parametrach jezdnych obręczy, a jednocześnie oczekują nietuzinkowego designu, podkreślającego indywidualny charakter auta.

Felgi Platin: bezpieczeństwo i jakość

Platin to niemiecka marka obecna na rynku motoryzacyjnym od 1987 roku, specjalizująca się w produkcji felg aluminiowych oraz ogumienia. Opracowuje rozwiązania, których celem jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Felgi Platin powstają z wykorzystaniem innowacyjnych technologii oraz ze szczególną z dbałością o detale. Dzięki temu cechują się wysoką wytrzymałością, niską masą i świetną relacją ceny do jakości. Wszystkie oznaczone są certyfikatem niezależnej jednostki badawczej TÜV.

Srebro i czerń w różnych odsłonach felg Platin

Oryginalny, nowoczesny design to cechy rozpoznawcze obręczy Platin. Felgi tej marki występują w kilkudziesięciu wzorach. Wśród nich przeważają modele 5-ramienne z podwójnym użebrowaniem oraz wieloramienne w klasycznej kolorystyce. W ofercie marki dominują srebro i czerń w wykończeniu matowym, połyskującym oraz z polerowanym frontem. Mnogość rozwiązań ułatwia osiągnięcie takiego efektu wizualnego, na jakim nam zależy.

Rozmiary felg Platin

Obręcze niemieckiej marki dostępne są w różnych rozmiarach. Pozwala to na znalezienie odpowiedniego wariantu do swojego samochodu zarówno właścicielom niewielkich aut na 14-calowych kołach, jak i tych większych, kompatybilnych z 20-calowymi obręczami.