Filtrowanie listy
  • Petlas (41)

Opony letnie: Petlas

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Petlas

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Petlas Imperium PT515
Bardzo dobra okazja. Doskonała jakość i cena.
Ocena Octaviusiv: 4,8

Byłem pod wrażeniem opon zimowych Petlas Snowmaster i zadecydowałem zastąpić opony Petlas oponami Vredestein Ultrac Cento. W przeszłości miałem Vredestein Sportrac 3 i 5 i okazało się że Ultrac Cento nie jest tak dobre pod względem przyczepności, ale Petlas tak - w mojej opinii. Są ciche, komfortowe i niee dały mi nigdy momentu niepewności - warte spróbowania za tę cenę. trudno znaleźć je w wynikach "oficjalnych testów", więc radzę sprawdzać opinie. więcej »

Petlas Velox Sport PT741
Autor:Darek
Ocena Darek: 6,0

Opony rewelacyjne. Mam już przejechane niecałe 6 tys. km. Spisują się znakomicie. Ciche i dobrze trzymają jezdni. Super. Moja Alfa świetnie wygląda z tymi oponami, no i znakomicie się prowadzi . Jestem bardzo zadowolonym posiadaczem tych opon.. Chcę kupić też na tył w przyszłości. Polecam. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Petlas

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Petlas

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Petlas W651
Opona ma jedną istotną wade
Ocena sadam: 2,0

W nocy spadło 10 cm śniegu i rano już nie dałem rady ruszyć. Koła kręcą jak oszalałe a na dole robi się lód. Nie obyło się bez pchania. Droga do pracy była podobna aż spojrzałem na koła czy na pewno mi zimówki załozyli. Niestety te opony sa sprzedawane jako zimowe ale na moje oko to letnie. więcej »

Petlas W651
Uciekać od tego dziadostwa, niesamowicie
Ocena dzerat: 2,6

Zdecydowanie bez szalu z tymi oponami. Sprawia wrazenie krzywej i zle przylegajacej do podloza. Mechanik mowil ze sie ulezy, ale tak sie nie stalo. Kiepscizna az boli. Nie mam zaufania do tej opony. Odradzam więcej »

Lista wszystkich opon zimowych