Filtrowanie listy
  • Minerva (256)

Opony letnie: Minerva

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Minerva

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Minerva F109
Za takie pieniądze - polecam !
Ocena Wojtek: 3,8

Po przejechaniu ponad 20 tys. km w ciągu dwóch sezonów letnich muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Opony są trwałe i z pewnością jeszcze trochę mi posłużą. Świetnie trzymają się oraz hamują na suchej nawierzchni. Użytkowane głównie w trasie, w mniejszym stopniu w mieście. Przy prędkościach 90-120 km/h zachowują się pewnie. Niestety mają też wady. Hamowanie na mokrej nawierzchni... należy zachować o wiele większą odległość między poprzedzającym pojazdem niż w przypadku innych opon (w poprzednim aucie miałem Dębice i było o niebo lepiej). Przy hamowaniu podczas deszczu z prędkości 40 km/h, gdy pijaczek wyszedł na drogę, wpadły w poślizg. Na szczęście auto, w końcu się zatrzymało. Podsumowując za taką cenę opona dobra i trwała. Podczas deszczu swoją drogową ostrożność należy pomnożyć razy 2. więcej »

Minerva F109
Całkiem nieźle
Ocena Marcin: 4,4

Nieza dużo narazie na nich przejechałem bo ok. 3000 km ale jest nieźle. Podczas montażu majster się śmiał że miękkie jak Michelin;) Narazie ze ścieralnością jest OK co do głośności to zauważyłem że na niektórych nawierzchniach dają dziwny odgłos ale w 80% jest cicho i przyjemnie. Co do reszty to wypunktowałem jak je oceniam. Jak na opony za 140 zł/szt dostaja ode mnie 4+ więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Minerva

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Minerva

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Minerva Stud
Opona miękka i delikatna. Niestety
Ocena vwkoala: 2,3

Opony zimowe powinny nam pomóc w uniknieciu wypadku , kolizji czy po prostu sprawnym poruszaniu po drodze . Dletego tak ważne jest aby nie były to gumy kiepskiej jakości bo wtedy sens wydawania kasy na nie staje sie wątpliwy. Niestety te własnie opony należa do tej grupy, o czym przekonałem się niestety dopiero po zakupie... więcej »

Minerva Stud
Na gorszych oponach nigdy nie jeździłem
Ocena Michał.: 2,8

Opony dośc tanie (chociaż są już dużo tańsze) i w zasadzie nie powinno się ich oceniać tak jak normalne opony . Odbiegaja dość znacznie od dobrych opon na rynku ale dla kogoś kto jezdzi tylko do kosciola mogą być. Gdy ktoś robi rocznie powyzej 5 tys powinnien rozejzec się za czymś innym. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Minerva

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Minerva

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Minerva EMI ZERO 4S
Tanie, niskie osiągi
Ocena pirazzi renzo: 3,6

Jeśli na co dzień w normalnych sytuacjach i w normalnych warunkach drogowych jazdy, sprawują się bez większych problemów, to inna historia jest, gdy jedziemy w śliskim terenie (głównie deszczu), bezpieczeństwo spada (na drogach gruntowych). Tylko moje zdolności (zrobiłem kilka szkół jazdy), pozwoliły mi, zapanować nad samochodem. Samochód szarpnął mną nawet przy niskich prędkościach, a w jednym przypadku utrzymałem samochód na jezdni kosztem bezpieczeństwa. Nie polecam tego typu opony dla tych, którzy często korzystają z samochodu w krytycznych warunkach pogodowych. więcej »

Minerva EMI ZERO 4S
Gorąco polecam
Ocena Krzynek: 4,6

Opony jak na swoją cene super. Dzięki dość ciekawemu bieżnikowi nadają się i na miasto, jak i też w lekki teren. Mimo tego, że mam je na freelanderze gdzie samochód jest dość ciężki to nigdy nie udało mi się utknąć w błocie. Gorąco polecam! więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych