Menu
Filtrowanie listy
  • Matador (471)

Opony letnie: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Matador

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Matador MP44
Słabizna.
Ocena Robert: 3,6

Opony Matador kompletnie mnie rozczarowały. Po przejechaniu trzech sezonów letnich (ok 15000 km) zaczęły bardzo hałasować, wydając dźwięk jakby ocierały klocki hamulcowe, lub coś doczepiło się do koła. Jazda stała się beznadziejna. Nie polecam. więcej »

Matador MP46
najgorsze opony jakie miałem
Ocena RR: 3,0

Opony kupione w 2013 roku latem w połowie sezonu, cały komplet. Produkcja opon 2013 rok. Przejechany dystans na oponach dokładnie nie pamiętam ale na pewno nie więcej jak 20tys.km. Opony na osi napędzanej to kompletny szmelc, od dwóch trzech miesięcy trzymanie auta na mokrej nawierzchni coraz gorsze, w tej chwili zerowe, niemal jak na lodzie... Przyznaje się do dynamicznej, szybkiej jazdy ale nie ruszam z piskiem ani nie hamuje z piskiem. Opona jest tak miękka że mam wrażenie jakby była zrobiona z gumy do zucia, polecił mi je wulkanizator ... Zmieniłem dziś opony i wulkanizatora, Matadora nigdy więcej już nie kupie i do tamtego wulkanizatora raczej też nie zawitam. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Matador

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Matador MP92 Sibir Snow SUV
Super na opona.
Ocena Karlos: 5,1

Używałem opon w BMW X5 , Porsche Cayenne i Chrysler T&C opona rewelacyjna , nie widze powodu dalczego miałbym kupować markowe opony o bardzo zbliżonych parametrach.Super opona na zimę , bloto pośniegowe i aquaplaning praktycznie nie istnieje. Cena dopasowana do produktu , tyle powinna kosztować opona.Przepłacanie o 300/500 w tym przypadku nie ma sensu. więcej »

Matador MP92 Sibir Snow SUV
Wysoka jakość w przystępnej cenie. Polecam opony.
Ocena Tobiasz: 5,0

Zdecydowanie polecam. Moja Rav4 bardzo dobrze radzi sobie w każdych warunkach zimowych. Jeżdżę głównie poza miastem, po drogach średnio uczęszczanych i jeszcze nie miałem problemów z dojazdem do celu. Jestem mile zaskoczony jakością w tej cenie. więcej »

Opony całoroczne: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Matador

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Matador MP61
tanie badziewie
Ocena Roch Kowalski: 3,5

Po pół roku jeżdżenia w kapelusznickim stylu wyskoczyła mi na jednej oponie gula wielkości pięści. Reklamowałem tę wadę, ale producent uznał, że została ona spowodowana w zakładzie wulkanizacyjnym, gdzie zakładano mi tę oponę. Jasne i buła wyskoczyła po pół roku (sic!). Kupiłem więc kolejną nowa oponę do kompletu, a tymczasem buła wyskoczyła mi już na kolejnej oponie. Już leje na te reklamacje i jeżdżę z bułą. Dno, a nie opony. I co z tego, że badziew tani... więcej »

Matador MP62 All Weather EVO
Autor:Tomek
Ocena Tomek: 5,4

Jeśli lubisz przyzwoite osiągi, za uczciwe pieniądze, to te opony są dla Ciebie. Moja żona dojeżdża kilkanaście km dziennie do pracy, więc zmiany opon, co sezon przy tak niskim przebiegu nie mają za bardzo sensu. Polecam. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych