Menu
Filtrowanie listy
  • Matador (409)

Opony letnie: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Matador

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Matador MP44
Słabizna.
Ocena Robert: 3,6

Opony Matador kompletnie mnie rozczarowały. Po przejechaniu trzech sezonów letnich (ok 15000 km) zaczęły bardzo hałasować, wydając dźwięk jakby ocierały klocki hamulcowe, lub coś doczepiło się do koła. Jazda stała się beznadziejna. Nie polecam. więcej »

Matador MP46
najgorsze opony jakie miałem
Ocena RR: 3,0

Opony kupione w 2013 roku latem w połowie sezonu, cały komplet. Produkcja opon 2013 rok. Przejechany dystans na oponach dokładnie nie pamiętam ale na pewno nie więcej jak 20tys.km. Opony na osi napędzanej to kompletny szmelc, od dwóch trzech miesięcy trzymanie auta na mokrej nawierzchni coraz gorsze, w tej chwili zerowe, niemal jak na lodzie... Przyznaje się do dynamicznej, szybkiej jazdy ale nie ruszam z piskiem ani nie hamuje z piskiem. Opona jest tak miękka że mam wrażenie jakby była zrobiona z gumy do zucia, polecił mi je wulkanizator ... Zmieniłem dziś opony i wulkanizatora, Matadora nigdy więcej już nie kupie i do tamtego wulkanizatora raczej też nie zawitam. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Matador

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Matador MP92 Sibir Snow
jest ok
Ocena święty: 4,3

wszystko jest ok, nie zauważyłem zeby działo się coś dziwnego. wszystkie osiągi na dobrym poziomie, więc po co mi coś droższego? więcej »

Matador MP52 Nordicca Basic
Opona super do spokojnej jazdy niezbyt mocnym autem
Ocena Krzysiek: 4,9

Fiat Grande Punto 1.4 - 77KM, przejeździłem na nich 3 zimy, ścieralność niska, cicha i nie wpływa na wzrost zużycia paliwa. Jeżdżę spokojnie po rożnego rodzaju trasach, autostrady, miasto jak i nieodśnieżone drogi lokalne. Opona super na suchym, mokrym oraz błocie pośniegowym. Trochę gorzej na ubitym śniegu i lodzie, w kopnym na 4+. Przy spokojnej jeździe opona trwała i przewidywalna. Polecam dla osób, którym lans jest zbędny i wyrośli mentalnie z pajacowania na drodze i szpanowania drogimi oponami. więcej »

Opony całoroczne: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Matador

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Matador MP61
tanie badziewie
Ocena Roch Kowalski: 3,5

Po pół roku jeżdżenia w kapelusznickim stylu wyskoczyła mi na jednej oponie gula wielkości pięści. Reklamowałem tę wadę, ale producent uznał, że została ona spowodowana w zakładzie wulkanizacyjnym, gdzie zakładano mi tę oponę. Jasne i buła wyskoczyła po pół roku (sic!). Kupiłem więc kolejną nowa oponę do kompletu, a tymczasem buła wyskoczyła mi już na kolejnej oponie. Już leje na te reklamacje i jeżdżę z bułą. Dno, a nie opony. I co z tego, że badziew tani... więcej »

Matador MP62 All Weather EVO
Autor:Janusz z internetu
Ocena Janusz z internetu: 5,4

Z oponami Matador jeździ się jak po stole, nawet najbardziej wyboista nawierzchnia siaje się znośna, jedyny minus to trochę większy hałas, ale jak za t e cenę to polecam serdecznie. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA