Filtrowanie listy
  • Marangoni (25)

Opony letnie: Marangoni

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Marangoni

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Marangoni VERSO
pozytywnie zaskoczony
Ocena zadowolony: 4,5

zrobiłem na oponach ok 1000 km, na suchej nawierzchni sprawują się dobrze , cichutkie , ładnie słuchają się kierownicy ; wybierając opony bardziej sugerowałem się jakie będzie zachowanie podczas deszczu i tu miłe zaskoczenie podczas gwałtownego ruszania ESP włącza się sporadycznie z hamowaniem też nie ma problemów troszkę gorzej wygląda jazda po rondzie czuć że lekko się ześlizgują ale nie doprowadzają do wypadnięcia z toru jazdy - może dla tego że porównuję z Kumho i próbuję szybciej pokonać zakręt . Na pewno lepiej sprawują się od droższych Kumho które praktycznie po 4 latach i ok 40 tys były już niebezpieczne. W tym przedziale cenowym (za nowe 215/55/17 XL) , oprócz chińczyków bądź używek , dobre włoskie opony. więcej »

Marangoni ZETA LINEA
POLECAM!
Ocena jaqub: 4,9

Kupiłem do bmw oponki 225/45r17 i byłem bardzo zadowolony. Super na suchy i mokry asfalt, na torze też bardzo dobrze się sprawdzały. Dość szybko się zużywały, ale nie miały też lekko. Zdecydowanie polecam osobom, które często podróżują z prędkościami 3 cyfrowymi z 2jka z przodu, są wyjątkowo stabilne i w przeciwieństwie do chinoli nie ma problemów z wyważaniem kół. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Marangoni

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Marangoni

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Marangoni 4 Winter Comm
Cena w tej klasie była OK, lecz użytkowanie mniej komfortowe
Ocena Zibi: 4,7

Opony były użytkowane głównie na trasach niemieckich, kilka wizyt w PL po średnich drogach od granicy. W Niemczech autostrady i góry (trasy wymagające, niekoniecznie drogi super jakości). Na autostradach sprawuje się bardzo dobrze, prędkości przelotowe do 200 km/h, wszystko ok. Problem pojawił się po przejechaniu ok. 500 km od montażu, mianowicie bicie w przednim kole od kierowcy. Sprawdzanie wyważenia w kilku serwisach, w końcu podejrzenie, że pada łożysko. Jednak po 2000 km od tłuczenia w kole, szczególnie na zakrętach (wibracje w kierownicy i odczucie jakby koło chciało się urwać), w jednym serwisie stwierdzono, że opona jest wyważona może OK, ale po prostu jest chyba krzywa. W końcu opinia, żeby nie kupować więcej Marangoni, jako tani szajs (stwierdzenie kilku serwisów niemieckich). Tłuczeni przeszło po 20 000 przejechanych, bo nie miałem jak reklamować tego na w PL na oponeo (auto w ciągłym użyciu, od rana do nocy). Po prostu gazowałem na górkach intesywniej, więc chyba jakieś nierówności się starły. Za dużo stresu, stąd kolejne opony kupuję do auta tylko już w Niemczech (wymagania wyższego indeksu ładowności). Auto jest na niemieckich blachach, więc robię TUV, a w Niemczech te opony są tylko na 3 lata od daty produkcji, więc za 1,5 roku na TUV nie pojadę już na tych gumach (akurat przypada zimą). Będą już za stare. Ogólnie na polskie drogi bez szczególnych wymagań mogę polecić, jednak jeśli ktoś już wymaga więcej, to polecam opony z innego przedziału cenowego. Pozdrawiam więcej »

Marangoni METEO HP
Niezła
Ocena Bodzio: 4,9

Nie wiem jak ze ścieralnością bo mam je niedługo, ale do mojego BMW sprawowały się całkiem nieźle. Miałem przedtem porównanie tylko z używanymi oponami ale nie ma jak nówki. Cena/jakość - przyzwoita. Już nie wyjeżdżam bokiem z zakrętów :) Polecam więcej »

Lista wszystkich opon zimowych