Menu
Filtrowanie listy
  • Kenda (21)

Opony letnie: Kenda

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Kenda

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Kenda KR-23
zadowalająca jakość za najniższą cenę
Ocena slav: 4,6

Kenda KR-23 to moje pierwsze doświadczenie z chionolami i tu miłe zaskoczenie. Na trasie nie huczą , poziom głośności porównywalny z markowymi kapciami, stopień zużycia w granicach normy (nie zauważyłem by ścierały się szybciej od innych). Jeżdżę na nich drugi rok i jak dotąd bezawaryjnie. Na mokrej nawierzchni mogłoby być lepiej - po przesiadce z yokohama a-drive jest zauważalna różnica, lecz przy przepaści cenowej jaka dzieli obie marki jest ona w pełni akceptowalna. Ogólnie jestem zadowolony i po tym doświadczeniu chyba przestanę inwestować w "wiodące marki". Nawet jeśli pojeżdżę 3-4 lata ( zapowiada się dłużej) to i tak uznam że było warto. Dodam że śmiech oponiarzy na widok tej marki zbladł gdy oponki dały się normalnie wyważyć w co nikt nie wierzył. Dodam , że 6-letnie dunlop-y musiałem wymienić bo zaczęły mocno bić na boki a 8-letnie bridgeston-y zaczęły się wybrzuszać. Niech więc nikt mi nie mówi że "lepsze" posłużą dłużej. więcej »

Kenda KR-20
Dobre.
Ocena Mariusz Baranowski: 4,5

Postanowiłem zakupić komplet opon nowych tych z dolnej półki czyli chińskie, ale muszę powiedzieć, że jak n arazie jestem z nich zadowolony,były małe problemy podczas wyważenia kół ale jakoś daliśmy radę. zakładałem je na nowe felgi i to raczej nie jest wina felg. Na suchym zachowanie opon jest ok, na mokym trochę słabiej ale myślę że i markowe opony mają bardzo podobne rezultaty.Polecam oponki bo za niewielką kasę można kupić nówki. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Kenda

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Kenda

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Kenda KR19 POLAR TRAX
Autor:miszstef
Ocena miszstef: 4,1

Tania opona o niezłym wyglądzie i nie najgorszych warunkach trakcyjnych szczególnie w błocie pośniegowym i mokrym śniegu. Trochę gorzej zachowuje się w suchych warunkach. Na autostradę ze wzg. na hałas i opory toczenia zalecałbym raczej węcej powietrza. Tak w ogóle to Polecam raczej dla kierowców lubiących spokojną jazdę. więcej »

Kenda KR19 POLAR TRAX
Autor:Piotr michalak
Ocena Piotr michalak: 3,9

Witam, Bardzo dobre opony, jedyny mankament był tylko przy wymianie, ale pracownicy wulkanizacji dali radę. Pozdrawiam więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Kenda

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Kenda

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Lista wszystkich opon całorocznych
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom