Filtrowanie listy
  • Hifly (73)

Opony letnie: Hifly

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Hifly

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Hifly HF 201
raczej dobre
Ocena zbyszek: 4,6

w miarę dobre, spodziewałem się że będzie źle, ale nie. Nawet dobre odczucia. więcej »

Hifly HF 805
Niezła Chinka
Ocena BEEMIARZ: 5,2

Dużo się naszukałem opon, budżet mały, a wymagania spore, czyli po polsku. Wybór padł na HIFLY, rozmiar 225/45 R18, auto dość szybkie BMW E60 z ponad 200 konnym motorem. Dopiero je założyłem, ale coś już powiem, bo opinii jest mało i może komuś się przydać. Wyważanie nie obeszło się bez problemów, trochę ołowiu poszło, dwie oponki trzeba było ponownie przekładać, ale po godzinie zabawy wyjechałem na drogę. Uśmiech na gębie, cisza w środku, 20km trasy, prędkości do 150km/h i nadal cisza, szybkie łuki, szybkie wejście w duże rondo i zero pisku czy uślizgu. Zero jakiegoś bicia. Oponki bardzo ładnie wyglądają, bieżnik prawie 8mm, dość miękka guma, myślę, że będą się szybko zużywać. Teraz jest ładna pogoda, ale jutro ma popadać, to sprawdzę jak zachowuje się na kałużach. Będę informował na bieżąco o poczynaniach i przejechanych kilometrach. Za miesiąc planuję trasę około 1000km, to też zdam relację. Na tą chwilę jestem zadowolony. Minus, to dość mocno przenosi odgłosy z większych nierówności, studzienki czy większe łączenie asfaltów, ale to może dla tego, że nadmuchałem sporo powietrza. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Hifly

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Hifly

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Hifly Winter Transit
hałaśliwa
Ocena jarqu1: 2,1

Opony takie jak te producentów marek z dalekiego wschodu są poddawane zupełnie innym kontrolom jakości. Żeby zdobyć rynek liczy się tylko cena i stąd też jakość idzie na drugi plan. Miałem takie 2 sztuki i po miesiącu wywaliłem na śmietnik. więcej »

Hifly Winter Transit
opona bardzo głośna i twarda, daje mały komfort podróżowania
Ocena INI: 2,3

Niby zimówka a od razu zakopuje się w śniegu. Podobna przyczepność jest na mokrej drodze. W miare jak ubywa bieznika slabnie przyczepnosc, takze moze byc tylko gorzej więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Hifly

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Hifly

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Hifly ALL-TURI 221
Autor:Marcin Ludwik
Ocena Marcin Ludwik: 5,0

Opony typowo to spokojnej jazdy. Fiat Seicento to nie auto do sportowej jazdy. Do codziennego użytku nadają się doskonale. Za małe pieniądze odchodzi problem sezonowej wymiany opon. więcej »

Hifly ALL-TURI 221
Autor:krzych
Ocena krzych: 3,0

Zachęciła mnie cena do kupna tych opon. Jeżdżę głównie po mieście, nie rozwijam dużych prędkości i spisują się przyzwoicie, nie narzekam na nie. Jak za tę cenę to można kupić. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych