Menu

Opony Hifly

Ocena producenta
5,0
na podstawie 44 opinii
Popularne rozmiary:
Hifly 205/55 R16Hifly 195/65 R15Hifly 225/45 R17Hifly 175/65 R14Hifly 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Niezależny producent opon Hifly dostarcza swoje produkty, jako jedna z trzech eksportowych marek chińskiego koncernu Shandong Hengfeng Rubber, notowanego w czołowej trzydziestce największych producentów ogumienia na świecie. Opony tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania w stosunku do relatywnie niskiej ceny.


Produkty Hifly zapewniają bezpieczeństwo na drodze o każdej nawierzchni oraz dbają o komfort jazdy. Wysoka jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji oraz nowoczesne technologie sprawiają, że opony nie są podatne na uszkodzenia.

Historia marki Hifly

Hifly to jedna z trzech eksportowych marek chińskiego koncernu Shandong Hengfeng Rubber, notowanego w czołowej trzydziestce największych producentów ogumienia na świecie. Wysoki lot z Dongying City Hifly? Słysząc tę nazwę, Amerykanie, jak i również anglojęzyczna część zachodniego świata, zapisałaby ją na przykład tak: „High Fly”. Czyli „lecieć wysoko” lub „wysoki lot” (czyli „High Flight”). Jak to bywa z wieloma młodszymi markami na oponiarskim rynku, szczególnie z jego azjatyckich zakątków, już sam szyld firmy powinien zwracać uwagę na szczególne wrażenia płynące z jazdy samochodem. Z Hifly jest podobnie, choć oczywiście producentowi tego ogumienia chodzi zapewne nie tyle o dosłowny „wysoki lot”, co o stabilność i bezpieczeństwo nie ponad, a na jezdni, zaś przy okazji – o wolność i nieskrępowanie zapewniane słowami owej przenośni. Tak, jak zaznaczyliśmy na wstępie, dzieje marki Hifly są od początku związane z losami koncernu Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co. Ten z kolei (często nazywany skrótowo Hengfeng) został założony w 1995 roku w miejscowości Dongying City, w prowincji Shandong na wschodnim wybrzeżu Chin. W przemysłowym regionie zlokalizowanym w okolicach delty Rzeki Żółtej (Huang He) zaczęła działać fabryka przeznaczona do produkcji ogumienia i innych towarów gumowych. W ofercie Hifly znajdują się opony przeznaczone do różnego ... Czytaj dalej >

Opony Hifly opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Hifly. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • BEEMIARZ 6,0

    Hifly HF 805

    Jako, że obiecałem zdawać relację, to napiszę ponownie. Kilka dni temu ponownie założyłem moje haj-flaje. Martwiłem się, że będą problemy z wyważaniem, ale niepotrzebnie. Wulkanizatorowi poszło szybko i sprawnie, bez najmniejszych problemów. Po przejechaniu pierwszych metrów zauważyłem małe drgania kierownicy przy prędkości ponad 100km/h, ale już po paru kilometrach wszystko się unormowało i znowu cisza wewnątrz i spokój na kierownicy. Wczoraj miałem dość szybką trasę po mazurskich, krętych drogach w deszcz, wszystko bez najmniejszych problemów. Na oponkach zrobiłem już w sumie ponad 10000km i na wszystkich bieżnika jest nadal około 7,5mm.Rewelacja! Już nigdy nie kupię starych, używek po Więcej > Niemcu, czy drogich nowych, ale markowych. Żeby być szczerym, miałem jedną awarię. Złapałem gdzieś jakąś śrubę, ale spokojnie dojechałem do wulkanizacji.
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom