Menu

Opony Hifly

Ocena producenta
5,0
na podstawie 45 opinii
Popularne rozmiary:
Hifly 205/55 R16Hifly 195/65 R15Hifly 225/45 R17Hifly 175/65 R14Hifly 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Opony ekonomiczne Hifly cieszą się niemałą popularnością na całym świecie. Eksportowa marka jednego z największych azjatyckich koncernów produkujących ogumienie – Shandong Hengfeng Rubber, zdobyła uznanie zarówno ekspertów, jak i codziennych kierowców. Wszystko za sprawą dobrej jakości oferowanych produktów, które dostępne są w przystępnych cenach.

Wschodnia produkcja, zachodnia jakość
Ekonomiczną markę Hifly powołał do życia koncern Hengfeng, produkujący rocznie ponad 30 mln opon dla różnych segmentów motoryzacyjnych. Podobnie jak Sunfull oraz Ovation, Hifly jest marką typowo eksportową, dla której na kierunek rozwoju wyznaczono rynki europejskie, a także Ameryki Północnej. W tym celu wdrożono nowe rozwiązania technologiczne oraz zadbano o cały proces produkcyjny, tak żeby wyroby marki spełniały rygorystyczne wymagania odnoście jakości i bezpieczeństwa.

Firma Hifly zaprzecza negatywnej opinii o większości chińskich wyrobów oponiarskich i robi to w najlepszy możliwy sposób – dostarczając od wielu lat dobrej jakości opony zarówno do samochodów osobowych, jak i transportowych. Marka znalazła uznanie także u kierowców pojazdów ciężarowych i autobusów, dla których jakość ogumienia często decyduje o skuteczności pracy.

Produkty Hifly zapewniają bezpieczeństwo na drodze, niezależnie od pokonywanej nawierzchni, a przy tym są ekonomiczne nie tylko z ceny. Duża troska o wykonanie każdego produktu marki przekłada się ich trwałość oraz niezawodność, a tym samym na dłuższą eksploatację opon.

Gdzie produkowane są opony Hifly?

Wyroby Hifly tworzone są według zachodnich standardów na wyspecjalizowanych liniach produkcyjnych w zakładach koncernu Hengfeng Rubber. Fabryki zlokalizowane są w samym sercu chińskiego przemysłu oponiarskiego – w prowincji Shandong na wschodnim wybrzeżu kraju.