Menu
Filtrowanie listy
  • GT Radial (196)

Opony letnie: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie GT Radial

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Champiro UHP 1
Opona godna uwagi
Ocena Mateusz: 4,7 1111700

Opona bardzo dobrze się sprawuje we wszystkich warunkach, oprócz głębokiego i mokrego śniegu. Na śniegu sypkim, przy mrozie, sprawuje się bardzo dobrze. Dość korzystny stosunek cena/jakość, jeśli nie wymagamy najwyższych właściwości. Trzeba tylko przyzwyczaić się do jazdy w głębokim śniegu, ponieważ opona bardzo łatwo gubi przyczepność(mogło to być nasilone w moim przypadku dość dużą mocą i momentem). Tak poza tym, to przyzwoita opona całoroczna, w przyzwoitej cenie. Trzeba tylko pamiętać, że nawet najlepsza opona zimowa nie zwalnia nas z obowiązku jazdy z wyobraźnią, więc nie oczekujmy cudów od opon całorocznych. Pozdrawiam. więcej »

GT Radial Champiro HPY
Najlepsza w tej cenie i dużo wyższej
Ocena TOMASZ W: 5,2 1111120

Szczerze obawiałem się ale kolega znający się na temacie namówił a atrakcyjność ceny przekonała o niewielkim ryzyku, pomyślałęm, że w razie co po sezonie pójdą w odstawke ale sezon powoli się kończy, kilometrów na oponach zrobione około 10 000, zedowolenie z zakupu nie maleje a po oponach większych śladów zużycia nie widać. Na suchym zachwują się świetnie, na mokrej i bardzo mokrej bardzo przewidywanie nie odczuwa się w jakimkolwiek stopniu dyskomfortu. POLECAM W TEJ CENIE NIE MA LEPSZYCH OPON A DODAJĄC NAWET KILKA STÓWEK DO SZTUKI RÓWNIEŻ NIE WIDZE. więcej »

Opony zimowe: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie GT Radial

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Champiro WinterPro
Zdecydowanie polecam
Ocena sitkacy: 5,3 1111130

Witam. Z pewną dozą niepewności podchodziłem do opon gdyż: nie znałem firmy, onieśmieliła mnie niewygórowane cena choć etykieta i opinie były raczej pozytywne. Zaryzykowałem i nie żałowałem. Oponki dość ciche, dosyć oszczędne i naprawdę solidnie zachowujące się na drodze (droga hamowania, wyboje itp.) . Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale jestem mocno z nich zadowolony, spełniły moje oczekiwania. Pozdrawiam i polecam. więcej »

GT Radial Champiro WinterPro
Bardzo dobre opony
Ocena Zbyszek: 5,0 111110

Opony są rewelacyjne, niema sensu przepłacać za nazwę firmy. Na śniegu trzymają się bardzo dobrze a na lodzie to tylko łyżwy. Polecam te opony gdyż mimo kiepskiej zimy (jazda po asfalcie) śladów zużycia nie widać. więcej »

Opony całoroczne: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych GT Radial

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Champiro VP1
uwazam ze warte sa kupna
Ocena Marek Okay: 4,8 1111800

Jest ok. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych