Menu
Filtrowanie listy
  • GT Radial (224)

Opony letnie: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie GT Radial

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Champiro UHP 1
Opona godna uwagi
Ocena Mateusz: 4,7

Opona bardzo dobrze się sprawuje we wszystkich warunkach, oprócz głębokiego i mokrego śniegu. Na śniegu sypkim, przy mrozie, sprawuje się bardzo dobrze. Dość korzystny stosunek cena/jakość, jeśli nie wymagamy najwyższych właściwości. Trzeba tylko przyzwyczaić się do jazdy w głębokim śniegu, ponieważ opona bardzo łatwo gubi przyczepność(mogło to być nasilone w moim przypadku dość dużą mocą i momentem). Tak poza tym, to przyzwoita opona całoroczna, w przyzwoitej cenie. Trzeba tylko pamiętać, że nawet najlepsza opona zimowa nie zwalnia nas z obowiązku jazdy z wyobraźnią, więc nie oczekujmy cudów od opon całorocznych. Pozdrawiam. więcej »

GT Radial Champiro HPY
Najlepsza w tej cenie i dużo wyższej
Ocena TOMASZ W: 5,2

Szczerze obawiałem się ale kolega znający się na temacie namówił a atrakcyjność ceny przekonała o niewielkim ryzyku, pomyślałęm, że w razie co po sezonie pójdą w odstawke ale sezon powoli się kończy, kilometrów na oponach zrobione około 10 000, zedowolenie z zakupu nie maleje a po oponach większych śladów zużycia nie widać. Na suchym zachwują się świetnie, na mokrej i bardzo mokrej bardzo przewidywanie nie odczuwa się w jakimkolwiek stopniu dyskomfortu. POLECAM W TEJ CENIE NIE MA LEPSZYCH OPON A DODAJĄC NAWET KILKA STÓWEK DO SZTUKI RÓWNIEŻ NIE WIDZE. więcej »

Opony zimowe: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie GT Radial

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Maxmiler WT
Na śnieg opons ta jest SUPER
Ocena Seweryn: 5,2

Opony te użytkuje w trzech busach, stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny, a sama opona jest świetna. Nie ma śniegu, z którego bym nie wyjechał. Spokojnie wytrzymuje dwa, a nawet trzy sezony. Dodam, że dziennie robię między 250 a 300 km. Może trochę głośna, ale w busie to nie przeszkadza. więcej »

GT Radial Maxmiler WT
Bardzo dobra opona do jazdy w terenie słabo utwardzonym!
Ocena Michał: 5,9

Fantastyczne opony za przystępną cenę! Super zachowanie na śniegu, w błocie pośniegowym. W związku ze specyfiką wykonywanej pracy, opony użytkowane są w różnym terenie, często w dużym śniegu z załadunkiem, który dociąża głównie oś tylną nienapędzaną, natomiast przednia oś, na której mam w/w opony jest niedociążona, a autko wjeżdża i wyjeżdża praktycznie wszędzie. Dobry bieżnik świetnie radzi sobie w terenie. Naprawdę polecam te opony! więcej »

Opony całoroczne: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych GT Radial

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Savero HT Plus
Dobra opona w dobrej cenie
Ocena Michał: 3,8

Opona przystosowana do jazdy po asfalcie i tu dobrze się sprawuje w terenie; niestabilna nawierzchnia, błoto, kolejny itp. niestety odpada. Atrakcyjna cena i wygląd samej opony to jej plus. Przejechałem na nich 15 tys.kilometrów jak do tej pory jest dobrze . więcej »

GT Radial Savero HT Plus
Świetna jakość za przyzwoite pieniądze.
Ocena MF: 6,0

Rozważaliśmy zakup w różnych kategoriach na tle innych, znanych marek i w efekcie zakupiliśmy komplet opon GT Radial, z czego jesteśmy zadowoleni: ) więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych