Menu

Opony GT Radial

Ocena producenta
4,8
na podstawie 142 opinii
Popularne rozmiary:
GT Radial 205/55 R16GT Radial 195/65 R15GT Radial 225/45 R17GT Radial 175/65 R14GT Radial 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

GT Radial to marka pochodząca z dalekiej Indonezji. Firma dostarcza opony klasy ekonomicznej, które cechują się dobrymi osiągami na każdym typie nawierzchni. Opony GT Radial mają wydłużony czas eksploatacji oraz bardzo atrakcyjną cenę.


Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom produkcyjnym oraz użyciu innowacyjnych materiałów w procesie produkcji opony GT Radial zdobyły uznanie kierowców na całym świecie. Firma na pierwszym miejscu stawia sobie bezpieczeństwo oraz komfort jazdy kierowców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opony GT Radial opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach GT Radial. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Panther 5,5

    GT Radial Champiro WinterPro

    Polecił mi te opony znajomy wulkanizator, co do marki nie byłem przekonany. Wielkie zaskoczenie, to naprawdę świetne opony zimowe. Sprawdzają się w trudnych warunkach. Obfite opady śniegu to dla nich pryszcz. Jeżdżę bardzo dużo, jestem przedstawicielem handlowym. W tym fachu nie ma mowy by nie wyjechać do pracy bo warunki pogodowe akurat się bardzo pogorszyły. Po prostu trzeba. Jeździłem już na oponach wielu prestiżowych marek, ale te są świetne.Dziś właśnie zmieniłem opony. Wchodzę w drugi sezon zimowy z oponami GT. Polecam! Więcej >
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom