Menu
Filtrowanie listy
  • Evergreen (50)

Opony letnie: Evergreen

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Evergreen

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Evergreen ES82
Polecam , jestem bardzo pozytywnie zaskoczony
Ocena Jan: 5,9

Przejechalem dopiero 18000 km. Do 140 km/h ciche szybciej nie jeżdżę , ładnie tlumią nieówności i dziury, we wjechaniu w wodę nie ściąga auta, wjazd na krawężnik nie robi problemu, opona pięknie tłumi przeskok, poprzedno mialem markowe, ale te oponki są bardziej miękkie, cichsz,e a spalanie spadlo o okolo 0.4 do 0.6 L/100 km. Jestem mega zadowolony i nastepne na 100 % kupię też tej marki. więcej »

Evergreen ES82
Polecam
Ocena Janusz: 5,7

Opona użytkowana na vanie 100% zadowolenia po przebiegu 12000 km. Wł. terenowe nie sprawdzone , musiałem ocenić system tego wymaga . Opona bardzo cicha i lekko toczy się autko, spadło zużycie paliwa. Przy montażu opinia wulkanizatora że ogólnie lepsza od markowej super sie wyważyły 5/0 i 5/5 gram zakupuje ponownie . więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Evergreen

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Evergreen

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Evergreen EW62
Ladna ale slaba
Ocena Jotel: 2,7

W porównaniu do Fuldy to totalny szajs. Zero trzymania drogi do tego bardzo szybkie zużycie gumy. Pomimo, że opony były tanie i tak uważam, że znacznie przepłaciłem. To opony na jeden sezon, na wiecej nie starcza. Dla zdesperowanych. więcej »

Evergreen EW66
Polecam
Ocena Arturro: 5,9

Witam , Opony rodem z Chin lecz , dla mnie okazały się lepsze i mniej zużyły się niż na tyle miałem VREDESTAINY , leciałem na nich do Italii z rodziną w LUTYM tego roku na autostradach dochodziła prędkość do 190km/h - śnieg z deszczem , wątpiłem w tą cenę jak i w oponę chińską , o dziwo jest miękka bardzo w porównaniu z Vredestainem a bieżnik po 10.000km tylko 1,1mm ubyło a przy Vredestainie 1,5mm ale na tyle . Polecam jak najbardziej zimówki , są tanie i niezawodne i nadal "guma" jest miękka o dziwo bo większość opon twardnieje, a lubię opony miękkie bo są przyczepne , i mit że się szybko zużywają to fakt przy Michelin, ale o dziwo przy Evergreenach nie , do ścigacza - motocykla który ma 184KM kupuję tylko Michelin , bo nie widziałem tańszych i lepszych. Do Suva polecam EVERGREEN, a kolega który ma profesjonalną wulkanizację śmiał się co kupiłem, mówił że tam nie ma stopów odpowiednich itp, a jak mu pokazałem zużycie i jechałem z dużą prędkością z małymi dziećmi i powiedziałem że jazda bez szwanku to był w szoku . POLECAM :) więcej »

Lista wszystkich opon zimowych