Filtrowanie listy
  • Duraturn (24)

Opony letnie: Duraturn

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Duraturn

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Duraturn Mozzo 4S
Bardzo dobre opony w dobrej cenie ;)
Ocena Mateusz: 5,2

Zakupilem opony po przeczytaniu pozytywnych opini i jestem bardzo zadowolony niska cena a całkiem przyzwoita jakość, świetnie kleją sie do podłoża suchego, jak i mokrego wiadomo, jak śnieg i lód to już żadna opona nie pomoze więcej »

Duraturn Mozzo 4S
Autor:Paweł
Ocena Paweł: 3,3

Wystawiam bardzo negatywną ocenę, co do zachowania tych opon na mokrej nawierzchni. Podczas hamowania jest coś podobnego jak jazda po lodzie, także wielki negatyw i nie kupię nigdy więcej tych opon. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Duraturn

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Duraturn

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Duraturn Mozzo Winter
Zimówki i tylko zimówki.
Ocena Rafał Burzyński: 3,7

Moja pewnie niezbyt wysoka ocena wzięła się z tego, że jestem kierowcą, który zmienia opony jeszcze przed śniegiem. Jeśli zmienimy je przed sezonem i w ciągu dnia będzie ciepło np.10 stopni, to opony zdradzają swoje wszystkie wady ( poniekąd cechy opon zimowych). Są głośne i pływają przy prędkości 100+ . Odczuwa się jakby uślizgi raz w lewo, raz w prawo na pasie. Nie jest to niebezpieczne, bo samochód zostaje na pasie, ale daje wrażenie, żeby nie szarżować. Czas na zalety. Cena za 18tki świetna, taniej się chyba nie da. Na śniegu dobrze sobie radzą. Jak temperatura spada poniżej 0, to robią się trochę cichsze. Fajnie wyglądają. Podsumowując: to są zimówki i tylko zimówki. Jeśli ktoś zmieni je, jak się już zima się zacznie i zmieni przed końcem zimy, to ominie jej wady i będzie zadowolony. Polecam ze względu na cenę, ja będę na nich śmigał drugi sezon, a na lato mam markowe, na których jeżdżę 3/4 roku. więcej »

Duraturn Mozzo Winter
Polecam
Ocena Marek: 5,7

Opony sprawują się bardzo dobrze. Nie ma z nimi problemu są wytrzymałe i dobrze trzymają się nawierzchni nawet przy dużych prędkościach 250km/h poziom hałasu jest średni. Praktycznie ich nie słychać potwierdzam udany zakup i zadowolenie. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych