Opony Duraturn

Opony Duraturn

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Popularne rozmiary
205/40 R17 205/75 R16 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 3 modele opon Duraturn
w cenie od 372 do 657 złotych.

Opony osobowe Duraturn

Duraturn Mozzo 4S+

Zbieramy opinie.

Od 372 szt.
Duraturn Mozzo Sport
3,9

7 opinii

Od 631 szt.

Opony dostawcze Duraturn

Duraturn Travia VAN
5,0

1 opinia

Od 440 szt.
Duraturn to producent ogumienia ekonomicznego bazujący na doświadczeniach i technologiach pochodzących z wielu zakątków świata. Modele chińskiego producenta wykorzystują maszyny fabryczne sprowadzane z Niemiec, Holandii, Włoch i Japonii.

Marka dystrybuowana jest przez znanego i szanowanego producenta Rubber Company. Wytwarzane są w jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie zakładów produkcyjnych, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Sprawia to, że produkty Duraturn posiadają wszystkie światowe certyfikaty, umożliwiające ich sprzedaż na każdym kontynencie.

Marka Duraturn posiada rozbudowany sztab naukowy, który pracuje nad żywotnością bieżnika i minimalizowaniem oporów toczenia. Ciągły rozwój i adaptacja do dynamicznie ewoluujących wymagań klientów są charakterystyczne dla koncernu.

Duraturn produkuje opony do aut osobowych, dostawczych i turystycznych. Zaufały im już miliony kierowców na całym świecie, a floty handlowe jeżdżące na oponach marki są najlepszym przykładem doskonałej trwałości i jakości oferowanych modeli.