Menu

Opony Duraturn

Ocena producenta
4,6
na podstawie 12 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Duraturn to producent ogumienia ekonomicznego bazujący na doświadczeniach i technologiach pochodzących z wielu zakątków świata. Modele chińskiego producenta wykorzystują maszyny fabryczne sprowadzane z Niemiec, Holandii, Włoch i Japonii.

Marka dystrybuowana jest przez znanego i szanowanego producenta Rubber Company. Wytwarzane są w jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie zakładów produkcyjnych, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Sprawia to, że produkty Duraturn posiadają wszystkie światowe certyfikaty, umożliwiające ich sprzedaż na każdym kontynencie.

Marka Duraturn posiada rozbudowany sztab naukowy, który pracuje nad żywotnością bieżnika i minimalizowaniem oporów toczenia. Ciągły rozwój i adaptacja do dynamicznie ewoluujących wymagań klientów są charakterystyczne dla koncernu.

Duraturn produkuje opony do aut osobowych, dostawczych i turystycznych. Zaufały im już miliony kierowców na całym świecie, a floty handlowe jeżdżące na oponach marki są najlepszym przykładem doskonałej trwałości i jakości oferowanych modeli.

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Duraturn. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

 • Marek 5,7

  Duraturn Mozzo Winter

  Opony sprawują się bardzo dobrze. Nie ma z nimi problemu są wytrzymałe i dobrze trzymają się nawierzchni nawet przy dużych prędkościach 250km/h poziom hałasu jest średni. Praktycznie ich nie słychać potwierdzam udany zakup i zadowolenie. Więcej >
 • Mateusz 5,2

  Duraturn Mozzo 4S

  Zakupilem opony po przeczytaniu pozytywnych opini i jestem bardzo zadowolony niska cena a całkiem przyzwoita jakość, świetnie kleją sie do podłoża suchego, jak i mokrego wiadomo, jak śnieg i lód to już żadna opona nie pomoze Więcej >
 • Marek Ratz 6,0

  Duraturn Mozzo Touring

  Jak za tę cenę są to opony bardzo dobrej jakości . Polecam innym użytkownikom czterech kółek. Więcej >
 • Sandro 4,8

  Duraturn Mozzo 4S

  Dobre opony z dobrym stosunek jakości do ceny i dobre wzornictwo Więcej >