Menu
Filtrowanie listy
  • BFGoodrich (2329)

Opony letnie: BFGoodrich

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie BFGoodrich

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

BFGoodrich All Terrain T/A KO
jestem zadowolony z kupna, choć zawiodłem zimą. Kumpel twierdził że jest ok zima, ja o mały wlos nie zginąłem na nich, nie popełniłem błędu wpadając w posliz na śniegu na prostej drodze
Ocena Ruperty33: 4,3

Opona ładnie wygląda, w teren idealna do umiarkowanego użytkowania. Opony miały około 2000 tyś., na asfalcie troszkę śniegu, prosta droga, napęd tylko na tył, bez ruchu kierownicą, prędkość 50 km i postawiło mnie do boku, opona na pewno nie na zimę. Na śniegu lata jak na łyżwach. Ale producent właściwie określił ją jako letnia i tak trzeba stosować, choć latam na niej zimą ale bardzo ostrożnie. więcej »

BFGoodrich All Terrain T/A KO
Doskonała opona do całorocznej eksploatacji na różnej nawierzchni.
Ocena Krzysztof: 4,8

Bardzo dobre opony. Użytkowane w każdym terenie i przez cały rok w samochodzie Suzuki Grand Vitara z lekko zmodyfikowanym zawieszeniem. Przy odrobinie rozumu kierującego opony doskonale spisują się w każdych warunkach. Lekkim zaskoczeniem jest ich słabsza przyczepność na mokrym asfalcie. więcej »

Opony zimowe: BFGoodrich

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie BFGoodrich

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

BFGoodrich Winter Slalom Ksi
Super opony na zimę do 4x4
Ocena vario: 5,5

Śmigałem jeden sezon zimowy czyli ok 20 tkm, grubo śniegu, osobówki 40 km/h a ja 80-90, wystarczyło dobrze kierownicę trzymać, nie widać śladów zużycia, ciche nawet przy 15 stopni celsjusza. Bardzo polecam tą oponę. Mam F-150 4x4 5.4 V8, nie ma tego auta na liście więc dopisuję. więcej »

BFGoodrich Winter Slalom Ksi
Opona wprost rewelacyjna
Ocena Rafał: 5,3

Opona kupiona przez przypadek i bez przekonania - bo akurat zamówionych nie było. Po założeniu i pierwszej trasie mogę stwierdzić, że innych nigdy nie będę chciał. Miałem Dunlopy, Goodyery itd - wszystkie z miarę wysokiej półki, ale ta opona bije na głowę pozostałe - warunek - śnieg, lód, błoto..... Na asfalt są za miękkie. więcej »

Opony całoroczne: BFGoodrich

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych BFGoodrich

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

BFGoodrich Urban Terrain T/A
Doskonała opona do samochodów typu SUV.
Ocena Paweł: 5,5

Bardzo dobra i trwała opona. Sprawuje się świetnie zarówno w codziennym klasycznym użytkowaniu, jak i w sytuacjach, w których zjedziemy z asfaltu. Pierwszy raz kupiłem je do poprzedniego samochodu, w którym służyły jako opony letnie (ponad 100 tys. km). Obecny komplet 235/55 R18 (wykorzystywany jako całoroczny) przejechał ze mną - w cyklu mieszanym - ponad 40 tys. km (również długie dystanse autostradowe). Nie widać po nim jakiegoś nadmiernego zużycia. Opona nigdy nie zaskoczyła mnie swoją awarią, nie straszny jej śnieg i zmienne warunki pogodowe. więcej »

BFGoodrich G-Grip All Season 2 SUV
Jak najbardziej opony godne polecenia.
Ocena Romek: 6,0

Opony bardzo dobrze sprawdzają się na każdej nawierzchni w różnych warunkach. Jeżeli chodzi o sam hałas to na niektórych nawierzchniach w ogóle ich nie słychać. Mimo przejechanych kilku tysiącach km po suchej nawierzchni, mokrej czy po śniegu mogę spokojnie polecić te opony. więcej »