Menu

Opony Accelera

Ocena producenta
4,6
na podstawie 388 opinii
Popularne rozmiary:
Accelera 225/45 R17Accelera 235/50 R19Accelera 175/50 R15Accelera 205/35 R18Accelera 215/45 R18 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Accelera to ciesząca się uznaniem kierowców na całym świecie marka opon klasy ekonomicznej. Szukasz produktu, który oferuje doskonały stosunek jakości do ceny? Opony Accelera zostały stworzone z myślą o Tobie.


Indonezyjska marka powstała w 1996 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Jej twórcą i właścicielem jest koncern EP Tyres. Accelera produkuje opony do samochodów osobowych (w tym SUV-ów), lekkich aut dostawczych, samochodów ciężarowych, autobusów oraz rowerów. Wszystkie produkty marki cechuje solidne wykonanie, a także dbałość o bezpieczeństwo i elegancje.


Wykorzystanie w produkcji nowoczesnych technologii zapewnia doskonałe dostosowanie opon do różnych rodzajów nawierzchni i każdych warunków na drodze. Produkty Accelera nie tylko spełniają najwyższe wymogi jakościowe, ale są także przyjazne dla środowiskaCiekawostki:
Accelera to flagowy produkt EP Tyres. Jej bliźniaczymi markami są Forceum oraz Epco.
Nazwa Accelera pochodzi od angielskiego słowa accelerate, oznaczającego przyspieszać.
Pionierem przemysłu oponowego w Indonezji był Goodyear, który w 1935 otworzył pierwszą fabrykę w Bogor. W tym samym miejscu działa dziś zakład produkujący opony Accelera.

Opony Accelera opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Accelera. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Flannery 6,0

    Accelera X-Grip Snow

    Świetna opona na taką zimę jaką mieliśmy w Wielkiej Brytanii - bardzo łagodna z jednym zimniejszym okresem, więc nie mogę ocenić jazdy na śniegu. Bardzo dobrze się sprawdziły podczas mroźnych poranków i na mokrychjezdniach - żadnych problemów w zakresie przyczepności. Zużycie wydaje się niezbyt duże, nie widać ubytku bieżnika po przejechaniu 2000 mil. Bardzo polecam, to opon y w doskonałej cenie. Wiem, że są inne, droższe i prawdopodobnie lepsze, ale te są bardziej odpowiednie do każdego normalnego zimowego użytkowania. Więcej >