Menu
Kup
332 / szt.
Model dostępny w wielu rozmiarach już od 193zł

Wybierz rozmiar

 • 195/50 R15 82 V TRW200 193zł
 • 225/45 R17 91 W ZR, TRW200 359zł
332 / szt.
Zapytaj o dostępność
Kup

Transport GRATIS

14 dnina zwrot

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Indeks prędkości:
V = max 240 km/h
Indeks nośności:
82 = max 475 kg
Gwarancja:
2 lata od daty sprzedaży szczegóły
Etykieta UE:
E C 72dB szczegóły
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Accelera 651 Sport

Accelera 651 Sport to wyjątkowo wydajna opona letnia przeznaczona do dynamicznej jazdy. Zaawansowany technologiczne bieżnik typu Semi-slick wyśmienicie sprawdza się zarówno w trakcie pokonywania publicznych dróg, jak i na torach wyczynowych. Jeśli chcesz poczuć pełnię mocy swojego samochodu i przekroczyć dotąd nieosiągalne bariery, zaufaj jakości jednego z najpopularniejszych producentów ogumienia ekonomicznego do jazdy sportowej.Sportowa jazda w codziennym wydaniu


Wyczynowe osiągi są zasługą nowoczesnej odsłony bieżnika semi-slick, o gładkiej strukturze oraz agresywnych bokach. Ograniczona liczba nacięć oraz elementów wypukłych spowodowała, że opona stawia minimalny opór przy jeździe po asfalcie lub miękkiej nawierzchni. Utrzymuje przy tym odpowiednią precyzję prowadzenia, dzięki dwóm unikatowym żebrom głównym. Manewrowanie jest intuicyjne i dokładne, a samochód płynnie reaguje na nawet oszczędne ruchy kierownicą. Standard i komfort prowadzenia sportowego wzrasta odczuwalnie już od pierwszych przebytych kilometrów.Na każdą pogodę i nawierzchnię


Wyśmienite parametry na mokrej nawierzchni to zasługa nowoczesnej konstrukcji opony. Projektanci oparli konstrukcję o dwa kluczowe obszary, które na bieżąco dbają o bezpieczeństwo, komfort oraz wygodę prowadzenia:

 • Autorski rozbijacz wody, który rozprasza nagromadzone pod czołem opony płyny, chroni przed poślizgiem hydrodynamicznym. Skutecznie odprowadza wodę, zapobiegając blokowaniu się jej w strukturach bieżnika.


 • Trzy obszerne, kierunkowe rowki w strefie centralnej, umożliwiają błyskawiczne odprowadzenie wody i aktywną koncentrację jej w bezpiecznych strefach. Rozwiązanie wyśmienicie sprawdza się w gładkich bieżnikach semi-slick.

Dzięki tym rozwiązaniom oraz opływowej konstrukcji samej opony bieżnik utrzymuje optymalny obszar styku, niezależnie od stanu nawierzchni. Pokonuje nawet duże kałuże, nie tracąc przy tym przyczepności, pozwalając cieszyć się z jazdy dokładnie tak jak lubisz!Accelera


Accelera to indonezyjski producent klasy ekonomicznej, który już na stałe zakorzenił się na ogólnoświatowych rynkach. Wyroby marki charakteryzują się wyśmienitymi parametrami sportowymi, dzięki czemu dobrze sprawdzają się zarówno na drogach publicznych, jak i torach wyczynowych. Poza ogumieniem sportowym, producent ma w swoim katalogu również ogumienie do SUV-ów, aut dostawczych, ciężarowych oraz rowerów.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Accelera 651 Sport

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
195/50 R15 82 V 332 zł Kup
195/50 R15 82 V 193 zł Kup
225/45 R17 91 W 359 zł Kup
Etykieta UE

Opona Accelera 651 Sport w rozmiarze 195/50 R15 82 V, zgodnie z informacją podaną przez producenta, posiada następujące parametry jezdne:

E C 72 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Korzyści płynące z gwarancji

Pełna treść gwarancji
 • producent zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie swoich opon przy użytkowaniu ich zgodnie z przeznaczeniem,
 • okres gwarancji wynosi 2 lata i jest liczony od daty zakupu produktu,
 • gwarancja obejmuje wady związane z jakością wykonania, materiałami lub konstrukcją,
 • w przypadku uznanej reklamacji opona przejdzie na własność producenta, a Ty otrzymasz nowy towar lub rekompensatę w wysokości zależnej od stopnia zużycia reklamowanej opony.
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA