Menu
Kup
0 / szt.
Klasa średnia

Cooper Zeon LTZ

Zbieramy opinie.

BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Cooper Zeon LTZ

Informacje o oponie:

Cooper Zeon LTZ to opony letnie klasy średniej wyprodukowane dla samochodów 4x4. Model bardzo dobrze sprawdzi się w umiarkowanym terenie oraz na drogach asfaltowych. Zastosowane w nim rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na bezproblemową jazdę zarówno samochodem bardziej przystosowanym do terenu, jak i luksusowym SUVem.

W oponie zastosowano symetryczną rzeźbę bieżnika, która najlepiej sprawdza się w bardzo zróżnicowanych i zmiennych warunkach drogowych. Taki bieżnik jest idealny do jazdy w terenie, ponieważ poza utrzymywaniem odpowiedniej trakcji, jest odporny na zużycie i uszkodzenia oraz jest stosunkowo cichy.

Bieżnik opon Cooper Zeon LTZ zbudowany jest z charakterystycznych klocków, które znacznie poprawiają prowadzenie samochodu na błocie i piasku. Z kolei system rowków przypominających literę Z pomaga odprowadzać wodę i chroni przed wspomnianym zużyciem. Z tymi oponami pokonasz wiele przeszkód terenowych, a nagłe załamanie pogody nie będzie powodem do zaniepokojenia. Prezentowany model zagwarantuje Ci spokojne podróżowanie niezależnie od miejsca i panującej aury.

Warto wiedzieć, że marka Cooper pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a konkretnie ze stolicy przemysłu oponiarskiego - Akro w Ohio. Motto firmy z pierwszych lat brzmiało: „Towar wysokiej jakości, uczciwy zysk i dobry interes”, a zawarte w nim zasady przyświecają jej do dnia dzisiejszego. Dobra jakość łączy się tu z atrakcyjnymi cenami. Jeśli chcesz cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą, a przy okazji chcesz zaoszczędzić, to te opony są dla Ciebie.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
 • Opinie o oponach Cooper Zeon LTZ

  GT
  Rozmiar: 285/50 R20

  Ocena: 5,8

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  To czwarty komplet LTZ jaki mam , średnio robiłem około 70 000 km na każdym z nich. Nigdy żadnej nie przebiłem. Nigdy nie miałem z nimi problemów. Zachowują się tak samo dobrze na suchym asfalcie, mokrym asfalcie, lodzie, śniegu, mokrej trawie i błocie - i wyglądają super. Nie jeżdżę jak wariat co może mieć coś wspólnego z przebiegiem, ale doświadczenie pokazało, że jazda tuż poniżej limitu prędkości robi małą różnicę w czasie dojazdu. Wyciągałem następujące pojazdy, bez problemów: 44 tonowa ciążarówka (pusta) z mokrej trway - mówj 4x4 był na asfalcie. Transit z przyczepą z 2 końmi z 600mm powodzi. Kolejny transit (załadowany) z mokrej trawy - sam też byłem na mokrej trawie. Przyczepność tych opon jest niesamowita, jeżeli kupisz to nie będziesz rozczarowany.

  Podsumowanie: Najlepsza opona uniwersalna do 4x4

  Czy opinia jest pomocna?

Ilość opinii na stronie:

Oferta

Ceny i rozmiary Cooper Zeon LTZ

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Etykieta UE

Etykieta opony Cooper Zeon LTZ:

F E 74 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Raty
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom