Pracuj w Oponeo

Felgi do VW Sharan

Sprawdź rozmiar felg do VW Sharan i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

Sharan

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW Sharan

Volkswagen Sharan pojawił się w sprzedaży w 1995 roku. Ten średniej klasy rodzinny minivan (segment K) może przewozić do 7 osób. Pierwsza wersja auta przeszła gruntowny face lifting w 2000 roku, a druga generacja weszła na rynek 10 lat później. Produkcja zakończyła się w roku 2022. Samochód dostępny jest w różnych odmianach wyposażeniowych oraz kilku wersjach specjalnych.

Oryginalne felgi VW Sharan

Volkswagen Sharan pierwszej generacji był oryginalnie wyposażony w felgi o średnicy 16 cali. Podstawowe wersje opuszczały linie montażowe z obręczami stalowymi, a w wyższym standardzie oferowano felgi z aluminium o kilku wzorach do wyboru. W drugiej odsłonie modelu dostępne były także obręcze aluminiowe w rozmiarach 17 i 18 cali.

Jakie felgi do VW Sharan?

Do danego auta będą pasować wyłącznie felgi, których wymiary – średnica i szerokość – są zgodne ze specyfikacją producenta samochodu. Przy wyborze obręczy należy też uwzględnić dopuszczalną głębokość osadzenia (parametr ET), a także rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felg do VW Sharan?

Egzemplarze pierwszej wersji Volkswagena Sharana mogą jeździć na obręczach kół w rozmiarach od 15 do 19 cali. W drugiej odsłonie tego modelu dopuszczalne felgi mają od 16 do 20 cali.

  • VW Sharan – rozstaw śrub

Obie wersje Volkswagena Sharana mają taki sam rozstaw śrub w piastach. Do auta pasują obręcze wyposażone w 5 otworów rozlokowanych na okręgu o średnicy 112 mm (5x112).

  • Jaka szerokość felg w VW Sharan?

Dopuszczalna szerokość felg w pierwszej wersji VW Sharan jest określona w zakresie od 6 do 9 cali. W drugiej odsłonie auta najwęższa obręcz może mieć 6,5 cala a najszersza 9 cali.

  • Jakie ET felgi VW Sharan?

W Volkswagenie Sharanie pierwszej generacji parametr określający głębokość osadzenia obręczy wyznaczony jest w zakresie od ET 30 do ET 55. W drugiej wersji wynosi od ET 22 do ET 48.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW Sharan

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW Sharan

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem VW Sharan najczęściej wybierają: