Menu

Felgi do VW Sharan

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

VW Sharan

Volkswagen Sharan to popularny van, powstały w wyniku współpracy z niemieckiej marki z koncernem Forda. Po raz pierwszy opuścił on fabrykę w 1995 roku, a od 2010 roku dostępna jest jego druga generacja. Od początku produkowany jest wyłącznie w zakładzie w Portugalii. Auto to bliźniaczy model Seata Alhambry oraz Forda Galaxy.


Tym, co wyróżnia ten samochód to jego funkcjonalność, duża pojemność wnętrza oraz możliwość jego modyfikowania. Fotele można w łatwy sposób demontować i montować, dzięki czemu w kabinie siedzieć może nawet 7 osób. Dlatego też auto to jest chętnie wybierane jest przez rodziny z dziećmi.


W 2010 roku w Genewie zaprezentowano drugą generację modelu. Jedną z najważniejszych jego cech było zwiększone bezpieczeństwo. Tym razem w testach Euro NCAP otrzymał on nie trzy, ale maksymalne pięć gwiazdek. Auto zyskało też odświeżony i unowocześniony wygląd, który jest dziełem głównego projektanta marki – Waltera de Silvy. Sharana wyposażono także w takie technologie jak tempomat czy system monitorujący martwe pole.


Samochód cechuje się dość prostym wyglądem, ale i – ze względu na swój rozmiar, dość masywną bryłą. Warto więc znaleźć takie felgi do VW Sharana, które dodadzą całości lekkości. Idealnie w tej roli sprawdzą się obręcze aluminiowe. Nie tylko prezentują się dobrze, ale i oferują wysoka wytrzymałość, niezwykle ważną podczas rodzinnych wycieczek.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA