Felgi do VW Sharan

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

VW Sharan

Volkswagen Sharan to popularny van, powstały w wyniku współpracy z niemieckiej marki z koncernem Forda. Po raz pierwszy opuścił on fabrykę w 1995 roku, a od 2010 roku dostępna jest jego druga generacja. Od początku produkowany jest wyłącznie w zakładzie w Portugalii. Auto to bliźniaczy model Seata Alhambry oraz Forda Galaxy.


Tym, co wyróżnia ten samochód to jego funkcjonalność, duża pojemność wnętrza oraz możliwość jego modyfikowania. Fotele można w łatwy sposób demontować i montować, dzięki czemu w kabinie siedzieć może nawet 7 osób. Dlatego też auto to jest chętnie wybierane jest przez rodziny z dziećmi.


W 2010 roku w Genewie zaprezentowano drugą generację modelu. Jedną z najważniejszych jego cech było zwiększone bezpieczeństwo. Tym razem w testach Euro NCAP otrzymał on nie trzy, ale maksymalne pięć gwiazdek. Auto zyskało też odświeżony i unowocześniony wygląd, który jest dziełem głównego projektanta marki – Waltera de Silvy. Sharana wyposażono także w takie technologie jak tempomat czy system monitorujący martwe pole.


Samochód cechuje się dość prostym wyglądem, ale i – ze względu na swój rozmiar, dość masywną bryłą. Warto więc znaleźć takie felgi do VW Sharana, które dodadzą całości lekkości. Idealnie w tej roli sprawdzą się obręcze aluminiowe. Nie tylko prezentują się dobrze, ale i oferują wysoka wytrzymałość, niezwykle ważną podczas rodzinnych wycieczek.