Pracuj w Oponeo

Felgi do VW e-Golf

Sprawdź rozmiar felg do VW e-Golf i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

e-Golf

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW e-Golf

Volkswagen e-Golf to w pełni elektryczny samochód z katalogu znanej niemieckiej marki. Zaprojektowano go na bazie siódmej generacji klasycznego spalinowego Golfa. Dzięki czemu posiada wszystkie mocne strony tej kultowej rodziny modeli, czyli: przestronną kabinę z wygodnymi fotelami zarówno z przodu, jak i z tyłu, idealnie umieszone stanowisko kierowcy zapewniające dużą widoczność i wygodę prowadzenia, oraz elegancką sylwetkę.


Największa rewolucją względem klasycznej serii Golf jest oczywiście silnik elektryczny. Jednostka o mocy 115 KM zapewnia przyjemne doznania z jazdy, będąc wystarczającą na jazdę miejską, jak i nieco dłuższe wypady za miasto. Szczególnie, że przy pełnym akumulatorze oferuje według producenta zasięg nawet do 300 km.


Volkswagen zdecydował się na bogate pierwsze wyposażenie dla wciąż ugruntowującego swoje miejsce na rynku e-Golfa. Znalazło się w nim między innymi: asystent zjazdów i podjazdów, system rozpoznawający zmęczenie kierowcy, komputer pokładowy z wyświetlaczem TFT, aktywny tempomat, możliwość zmiany profilu kierowcy, czy system nawigacyjny. Model posiada również LED-owe reflektory oraz atrakcyjne felgi aluminiowe. Dla kierowców, którzy pragną zmienić wygląd swojego e-Golfa w naszym sklepie dostępnych jest wiele możliwych wariantów kolorów i wzorów zarówno wśród felg aluminiowy, jak i stalowych.


W 2019 roku Volkswagen w trakcie tragów we Frankfurcie zaprezentował następcę Volkswagena e-Golfa – model ID.3.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW e-Golf

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW e-Golf

Osoby jeżdżące autem VW e-Golf najczęściej wybierają: