Pracuj w Oponeo

Felgi do VW Bora

Sprawdź rozmiar felg do VW Bora i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

Bora

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW Bora

Volkswagen Bora to auto klasy średniej niższej, blisko spokrewnione z modelami Golf i Passat. Pojazd identyfikowany jest jako czwarta generacja VW Jetta. Samochód pojawił się na rynku w 1998 roku i był w sprzedaży do roku 2005 w dwóch wersjach nadwozia – sedan i kombi.

Oryginalne felgi VW Bora

W zależności od wersji wyposażeniowej, Volkswagen Bora był oferowany z fabrycznymi felgami o średnicy 15 lub 16 cali. Wśród nich były obręcze stalowe (wyłącznie 15-calowe) i z aluminium (15- i 16-calowe) w różnych wzorach.

Jakie felgi do VW Bora?

Felgi będą pasować do auta wyłącznie wówczas, jeśli wszystkie ich parametry odpowiadają tym, określonym w specyfikacji producenta. Liczą się: średnica, szerokość, głębokość osadzenia (ET), a także rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felgi do VW Bora?

Volkswagen Bora pozwala na wybór szerokiego zakresu średnic felg. Do auta pasują obręcze w rozmiarach od 14 do 19 cali.

  • VW Bora – rozstaw śrub

Felgi w VW Bora instalowane są na 5 śrub, a elementy montażowe rozmieszczono na okręgu o średnicy 100 mm. Do auta można zatem zamocować obręcze z oznaczeniem 5x100.

  • Jaka jest szerokość felg w VW Bora?

Do Volkswagena Bora pasują felgi o minimalnej szerokości 5,5 cala, a maksymalnej 8,5 cala. Możliwy jest również montaż obręczy o innej szerokości mieszczącej się w tym zakresie.

  • Jakie jest ET felg w VW Bora?

Parametr ET dla Volkswagena Bora jest określony w przedziale 30-42 mm. Felgi pasujące do auta mogą więc mieć m.in. oznaczenia ET 30, ET 35, ET 40 i ET 42.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW Bora

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW Bora