Felgi do Seat Arona

Zmień model

Nie znaleziono auta

Podaj

2021 - obecnie (gen. I FL)

  • Seat Arona Crossover I FL 1.0 TGI (66kW) (90 KM)
  • Seat Arona Crossover I FL 1.0 TSI (70kW) (95 KM)
  • Seat Arona Crossover I FL 1.0 TSI (81kW) (110 KM)
  • Seat Arona Crossover I FL 1.5 TSI (110kW) (150 KM)

2017 - 2021 (gen. I)

  • Seat Arona Crossover I 1.0 EcoTSI (70kW) (95 KM)
  • Seat Arona Crossover I 1.0 EcoTSI (85kW) (116 KM)
  • Seat Arona Crossover I 1.5 TSI EVO (110kW) (150 KM)
  • Seat Arona Crossover I 1.6 TDI (70kW) (95 KM)

Seat Arona

Seat Arona to jeden z największych modeli w katalogu hiszpańskiej marki. Przestronny miejski crossover korzysta ze sprawdzonych rozwiązań z piątej generacji flagowej Ibizy oraz szóstej generacji Volkswagena Polo. Stylistycznie czerpie zdecydowanie bardziej z hiszpańskiego modelu, dodając nieco elementów charakterystycznych dla kompaktowego Seata Ateca.


W katalogu SUV-ów i crossoverów Seata, Arona przeznaczony jest dla osób aktywnych, szukających samochodu rekreacyjnego. Dzięki sporemu prześwitowi dobrze sprawdza się w ruchu miejskim, czy w trakcie parkowania pod wysokie krawężniki. Silniki o mocy między 95 KM a nawet 150 KM dobrze sprawdzają się także w ruchu pozamiejskim, oferując całkiem dynamiczną i komfortową jazdę. Układ jezdny i silniki inspirowane nową generacją Ibizy to dobra podstawa do zbudowania solidnego, miejskiego crossovera.


Projektanci marki nie skupili wszystkich sił wyłącznie na elementach jezdnych. Dobrze dopracowane i ergonomiczne wnętrze również można zaliczyć do mocnych stron Seata Arony. Dostępnych jest kilka wersji, jednak nawet na standardowym wyposażeniu nie zabrakło takich elementów jak, system HHC zapobiegający staczaniu się samochodu na stromych drogach, Front Assist z modułem awaryjnego hamowania czy system audio z 5-calowym ekranem dotykowym i Bluetooth.


Na wyposażeniu znalazły się także halogenowe światła do jazdy dziennej, w pełni regulowane indywidualne fotele oraz 16-calowe felgi stalowe. Dla właścicieli Seata Arona dostępnych jest także bardzo dużo felg aluminiowych czy stalowych, które można zamontować zamiast oryginalnego wyposażenia. Oferują więcej wzorów i bogatszą kolorystykę w szerokim zakresie cenowym.


W bogatszych wersjach wyposażenia są także m.in. czujniki cofania, podgrzewane lusterka, czujniki zmierzchu czy system odpalania bezkluczykowego. Model produkowany jest od 2017 roku w hiszpańskiej fabryce Seata w Martorell.