Pracuj w Oponeo

Felgi do Porsche 911

Sprawdź rozmiar felg do Porsche 911 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Porsche

911

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Porsche 911

Ponadczasowa sylwetka, mocne silniki i wyjątkowe wrażenia z jazdy. Porsche 911 to pojazd legendarny. Choć zaliczany jest do segmentu aut sportowych kategorii średniej, to stanowi klasę samą dla siebie. Jego pierwszą wersję zaprezentowano w 1963 roku. Obecnie w sprzedaży jest ósma generacja modelu.

Porsche 911 - felgi OEM

Rozmiar oryginalnie instalowanych w Porsche 911 felg zwiększał się wraz z kolejnymi generacjami tego modelu. W pierwszych wersjach instalowano obręcze o średnicy 15 cali. Obecnie standardem są raczej konstrukcje 19- i 20-calowe.

Felgi Porsche 911: średnica, szerokość, ET i rozstaw śrub

Przy wyborze obręczy do auta istotne są nie tylko wymiary, ale też rozstaw śrub oraz parametr ET. Tylko wówczas konstrukcja będzie pasować do auta.

  • Jaka jest średnica felg dla Porsche 911?

Średnica felg, które będą pasować do modelu 911, zależy m.in. daty produkcji i typu nadwozia. W przypadku starszych modeli najmniejsza możliwa średnica obręczy może wynosić 15 cali. Najnowsze konstrukcje umożliwiają montaż konstrukcji o średnicy minimum 19 i 20 cali.

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Porsche 911?

By dopasować felgę do auta, trzeba zwrócić uwagę na liczbę śrub oraz średnicę okręgu, na którym są one rozmieszczone. W przypadku Porsche 911 szukamy obręczy 5-śrubowych z rozstawem 130 mm (5x130).

  • Jaka jest szerokość felg Porsche 911?

Do Porsche 911 będą pasować szerokie obręcze. Choć minimalna i maksymalna szerokość może być różna dla poszczególnych generacji i wersji tego modelu, to do większości tych aut będą pasować obręcze o szerokość od 8,5 do 11 cali. Uwaga: felgi do Porsche 911 mają różne szerokości pomiędzy przednią a tylną osią.

  • Jakie jest ET felgi Porsche 911?

Parametr ET wyznacza głębokość osadzenia obręczy w nadkolu. Powinien być zgodny z wytycznymi producenta, by koło nie wystawało poza obrys auta lub nie ocierało o nadwozie. ET dla Porsche 911 zależy m.in. od generacji tego modelu.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Porsche 911

Osoby jeżdżące autem Porsche 911 najczęściej wybierają:

BBS LM Schwarz Diamond

Zbieramy opinie.

MAK Monaco Gloss Black

Zbieramy opinie.