Felgi do Opel Vectra

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

2002 - 2008 (gen. C)

1995 - 2003 (gen. B)

Nie znaleziono auta

Podaj

Opel Vectra

Opel Vectra to produkowane w latach 1988-2008 auto osobowe klasy średniej, które zastąpiło klasyczny model Ascona C. Początkowo dostępny był tylko 4-drzwiowy sedan, później do gamy dołączył 5-drzwiowy liftback i kombi. Vectra okazała się udanym projektem i w 1989 roku otrzymała tytuł Samochodu Roku.

Generacja B przyniosła wiele zmian związanych z wyglądem samochodu. Przeprojektowano m.in. kształt lamp i atrapę chłodnicy, wstawiono również nowe zderzaki. Zmodernizowano także zawieszenie i zastosowano materiały lepszej jakości. Co ważne model po modyfikacjach stał się bezpieczniejszy od poprzedników, co wykazały testy Euro NCAP.

Opel Vectra C to ostatnia odsłona modelu, która została zaprezentowana w 2002 roku we Frankfurcie nad Menem. Rok później w sprzedaży pojawiła się bardziej luksusowa wersja auta z nadwoziem hatchback, oferowana pod nazwą Signum. W 2008 roku natomiast zastąpiono Vectrę Oplem Insignią.

Ze względu na klasyczną i prostą sylwetkę auta mamy duże pole do popisu, jeżeli chodzi o felgi. Opel Vectra B będzie wyglądał dobrze, jeżeli zastosujemy ciekawe obręcze stalowe, jak i kiedy zamontujemy aluminiowe felgi. Opel Vectra C, o nieco nowocześniejszej linii zdecydowanie najlepiej będzie prezentował się, kiedy wybierzemy modele z lekkiego stopu.