Felgi do Opel Corsa

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Opel Corsa

Opel Corsa to prawdziwy weteran, który od 1983 roku nie traci uznania kierowców. Jest to jeden z najpopularniejszych samochodów miejskich, który sprzedał się w liczbie ponad 18 milionów egzemplarzy.

Auto od początku wyróżniało się niewielkimi rozmiarami i dobrą jakością. Pierwszą linię produkcyjną otworzył sam Król Hiszpanii, w której pojazd był początkowo produkowany. Przez lata sylwetka małego Opla przechodziła kolejne transformacje, począwszy od dość kanciastej sylwetki, przez wyjątkowo obły zarys, po bardzo nowoczesny kształt. W 2019 roku premierę miała szósta generacja modelu, dostępna również w wersji elektrycznej. Pokazuje to, jak model przez lata ewoluował, wdrażając najnowocześniejsze technologie.

W związku z tak długą historią wachlarz obręczy pasujących do modelu jest bardzo szeroki. W zależności od efektu, jaki chce się osiągnąć, zastosować można m.in. stalowe felgi. Opel Corsa B w starszym wydaniu będzie się dobrze z nimi komponował. W tym aucie swoje zastosowanie znajdą także lekkie, aluminiowe felgi – Oper Corsa D na pewno nabierze dzięki nim całkiem nowego wyglądu. Wybór jest ogromny, a kiedy zdecydujemy się na odpowiedni felgi, Opel Corsa C, D czy F będzie przyciągał spojrzenia!