Menu

Felgi do Mitsubishi Outlander

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander to samochód kompaktowy produkowany od 2003 roku, choć w rzeczywistości jego historia zaczęła się dwa lata wcześniej. W 2001 roku Mitsubishi Motors wydało model Airtrek, oparty na popularnym ASX-ie. Przeznaczoną na eksport wersję modelu, nazwano właśnie Outlander, czyli z angielskiego obcy. Model na przestrzeni lat błyskawicznie zyskiwał na popularności, zostając jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w historii japońskiego producenta.


Pierwsza wersja Outlandera była produkowana raptem przez trzy lata. Jego wygląd łączył konserwatywne, japońskie projektowanie z nutką europejskich dodatków. W porównaniu do Airtreka model był nieco dłuższy, miał zmieniony przedni pas oraz reflektory. Samochód dość szybko przeszedł jednak modernizację i tak jeszcze w 2006 roku świat ujrzał drugą odsłonę Outlandera, która pod względem stylistycznym była już zdecydowanie odważniejsza. Model wpisywał się w nową filozofię projektowania japońskiej marki – Jet Fighter, która nawiązywała do wyglądu myśliwców F-2 produkowanych przez Mitsubishi. Druga generacja okazała się hitem sprzedażowym, który szybko uczynił Outlandera jednym z najpopularniejszych średnich rozmiarów SUV-ów na rynku.


W trakcie międzynarodowych targów genewskich w 2012 roku zaprezentowano trzecią generację. Początkowo fani serii uznali nowy model za zbyt zachowawczy, jednak jego popularność stale rosła. Znacząco zmieniono nie tylko wygląd, ale także kluczowe elementy konstrukcyjne. Zmodernizowane zawieszenie, nowe jednostki i skrzynie biegów szybko zdobyły serca kierowców. Jako jeden z najpopularniejszych modeli na rynku, Mitsubishi Outlander posiada szeroki wybór felg aluminiowych i stalowych. Oferują one nie tylko odpowiednią sztywność, dostosowaną do takiego samochodu, ale również atrakcyjny wygląd, świetnie wpisujący się w projekt nadwozia.