Pracuj w Oponeo

Felgi do Mitsubishi Outlander

Sprawdź rozmiar felg do Mitsubishi Outlander i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Mitsubishi

Outlander

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander jest średniej wielkości SUV-em. To jeden z najpopularniejszych modeli w ofercie japońskiej marki. Pierwsza wersja pojazdu zadebiutowała w 2000 roku, kolejna w 2006 roku, trzecia w roku 2012, a od 2022 roku w sprzedaży jest 4 generacja. Auto można kupić w różnych wersjach wyposażeniowych i silnikowych.

Fabryczne felgi Mitsubishi Outlander

Pierwsza generacja modelu Mitsubishi Outlander była standardowo wyposażona w felgi stalowe lub aluminiowe o średnicy 16 cali. Podobnie było w drugiej wersji auta (dostępne były wyłącznie felgi aluminiowe). W trzeciej odsłonie auta producent dołączył do oferty obręcze 18-calowe. Egzemplarze czwartej generacji opuszczają salony na felgach 18- lub 20-calowych.

Jakie felgi do Mitsubishi Outlandera?

Do danego modelu i wersji auta będą pasować wyłącznie felgi w rozmiarach określonych w specyfikacji. Ważne są średnica, szerokości, parametr ET (głębokość mocowania), a także rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felg do Mitsubishi Outlandera?

Minimalna średnica felg we wszystkich wersjach Mitsubishi Outlandera to 16 cali. W aucie można też mocować szersze obręcze - maksymalnie 19 cali w odsłonie pierwszej oraz 21 cali egzemplarzach drugiej i trzeciej generacji.

  • Jaki rozstaw śrub w Mitsubishi Outlanderze?

W Mitsubishi Outlanderze należy instalować felgi z rozstawem śrub 5 x 114,3. Dotyczy to wszystkich wersji tego auta. Ten model ma tendencję do przegrzewania się tarcz - zaleca się zatem stosowanie pięcioramiennych obręczy w celu zapewnienia sprawnej wentylacji.

  • Jaka szerokość felg w Mitsubishi Outlanderze?

W pierwszej generacji Mitsubishi Outlandera jest opcja mocowania felg o szerokościach od 6 cali do 8,5 cala. W drugiej i trzeciej wersji tego modelu dopuszczalny zakres szerokości wynosi od 6,5 cala do 9 cali.

  • Jakie ET felgi w Mitsubishi Outlanderze?

Parametr określający głębokość mocowania felg w Mitsubishi Outlanderze pierwszej generacji został określony w przedziale od ET 35 do ET 45. W wersji drugiej i trzeciej wynosi od ET 30 do ET 45.

Osoby jeżdżące autem Mitsubishi Outlander najczęściej wybierają: