Pracuj w Oponeo

Felgi do Mercedes Klasa V

Sprawdź rozmiar felg do Mercedes Klasa V i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Mercedes

Klasa V

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Mercedes Klasa V

Mercedes klasa V to auto segmentu K - duży van przystosowany do przewozu minimum 6 osób (dostępne są również warianty dla 9 osób). Niemiecki producent stawia w nim na wysoki komfort, stylowy design i dobre właściwości jezdne. Pierwsza wersja auta była produkowana w latach 1996-2003. Drugą generację zaprezentowano w 2014 roku.

Oryginalne felgi Mercedesa V klasy

Egzemplarze pierwszej generacji modelu Mercedes V-klasa były fabrycznie wyposażane w felgi w rozmiarze 15-19 cali. Wyższe warianty dostępne są z obręczami 19- i 20-calowymi ze stopów aluminium.

Felgi V klasa: jaka średnica, szerokość, ET i rozstaw śrub?

O tym, czy felga będzie pasować do danego modelu auta, decyduje szereg parametrów. Ważne są nie tylko określone w specyfikacji wymiary, ale też parametr ET oraz liczba i rozstaw śrub. Przestrzeganie zaleceń producenta to warunek zachowania odpowiednich właściwości użytkowych auta.

  • Jaka jest średnica felg w Mercedesie V klasy?

Modele pierwszej generacji Mercedesa klasy V mogły być wyposażone w obręcze od średnicy od 15 do 19 cali. Egzemplarze produkowane od 2014 roku są większe – dopuszczona przez producenta średnica może wynosić od 19 do 20 cali.

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Mercedes V klasa?

Wszystkie wersje Mercedesa klasy V wyposażono w 5-śrubowe mocowania kół. Otwory montażowe w felgach rozmieszczone są na okręgu o średnicy 112 mm, co oznacza standard 5x112.

  • Mercedes V klasa – jaka szerokość felgi?

Dopuszczalna szerokość felgi w Mercedesie klasy V zależy od jej średnicy. Obręcze do 15” do 19” mogą mieć szerokość 6 lub 9 cali. Jeśli decydujemy się na wersje 19”-20”, do wyboru mamy szerokości od 8 do 9 cali.

  • Jakie jest ET felg Mercedes V klasa?

ET to parametr, od którego zależy głębokość osadzenia obręczy w nadkolu. Mercedes klasy V ma ET wynoszące od ET 35 do ET 52 mm dla wszystkich modeli.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Mercedes Klasa V

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Mercedes Klasa V

Osoby jeżdżące autem Mercedes Klasa V najczęściej wybierają: