Felgi do Mercedes Klasa C

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Mercedes Klasa C

Mercedes-Benz klasy C to przykład auta klasy średniej w segmencie premium. Jest on produkowany od 1993 roku, kiedy to zastąpił kultową, kryjącą się pod nawą „190”, limuzynę. Auto dostępne jest głównie z nadwoziem typu sedan i kombi, ale w ofercie znalazły się również wersje coupé i kabriolet.


Model od początku charakteryzował się prostą linią nadwozia. Projektanci stawiali na elegancki wygląd, który przeniesiony był także do wnętrza. Dla przykładu – w jednej z wersji pojawiły się elementy wykończenia z drewna z orzecha włoskiego, natomiast skórzana tapicerka była na porządku dziennym.


W kolejnych latach zaprezentowano jeszcze trzy generacje, a każda z nich wyróżniała się odświeżoną stylistyką. Jednak niezmiennie walorem auta był luksusowy wygląd oraz nowoczesne wyposażenie. Poza tym marka wypuściła także kilka wersji specjalnych, oraz odsłony AMG o sportowym charakterze.


Auta z wyższej półki wymagają odpowiedniej oprawy. Felgi do Mercedesa klasy C powinny spełniać najwyższe standardy oraz wyróżniać się designem. Z cała pewnością umożliwiają ro modele wykonane z aluminium, pośród których znajdują się zarówno klasyczne wzory, jak i te bardziej oryginalne.