Felgi do Hyundai Grand Santa Fe

Zmień model

Nie znaleziono auta

Podaj

2016 - obecnie (gen. I FL)

  • Hyundai Grand Santa Fe SUV I FL 2.2 CRDi 4WD (147kW) (200 KM)

2013 - 2016 (gen. I)

  • Hyundai Grand Santa Fe SUV I 2.2 AWD (145kW) (198 KM)
  • Hyundai Grand Santa Fe SUV I 3.3 AWD (199kW) (271 KM)
Osoby jeżdżące autem Hyundai Grand Santa Fe najczęściej wybierają:

Hyundai Grand Santa Fe

Hyundai Grand Santa Fe wyróżnia się na tle pozostałych pojazdów z segmentu SUV aż 6-cioma indywidualnymi fotelami. Dzięki temu posiada więcej przestrzeni podróżnej niż standardowe samochody, oferując przy tym ciekawą alternatywę dla 7-osobowych minivanów, atrakcyjną sylwetkę oraz usposobienie sportowo-miejskie.


Model Grand Santa Fe na rynek trafił w 2013 roku jako przedłużona wersja modelu bazowego Santa Fe. Dodatkowe 22 cm długości przekłada się na większy komfort w kabinie. Szczególnie dwa pierwsze rzędy z indywidualnymi fotelami spełniają potrzeby luksusowego podróżowania. Miejsca jest dużo, a swoboda ruchów nie jest ograniczona. Trochę mniej komfortowe są miejsca w ostatnim rzędzie. Pomimo że również tworzą je indywidualne fotele, to przestrzeń jest już nieco ograniczona, a miejsca projektowane raczej dla niższych osób lub dzieci. Tylne fotele można dowolnie składać rozszerzając pojemność bagażnika z 634 litrów do aż 1842 litrów.


Hyundai Grand Santa Fe nie posiada tak szerokiego wyboru wersji silnika, jak w przypadku modeli konkurencji. Oryginalnie wyposażany jest jedynie w jednostkę wysokoprężną 2.2 CRDi o mocy 200 KM. Sześciobiegowa, automatyczna skrzynia biegowa dobrze sprawdzi się na dłuższych trasach, oferując może niezbyt szybki, ale za to wyjątkowo płynny moment przełączenia. Choć samochód nie posiada bogatego wyboru jednostek silnika, to zdecydowanie nadrabia to na wyposażeniu. Dostępnych jest wiele urozmaiceń, od przyciemnianych szyb, świateł do jazdy dziennej czy wyjątkowych 18-calowych felg aluminiowych, które wyróżniają model na tle konkurencji. Na rynku dostępne są także felgi stalowe oraz obręcze aluminiowe o innych wzorach oraz kolorystyce, zależnie od gustu właściciela pojazdu.


Wszystko to sprawia, że produkowany od 2014 roku Hyundai Grand Santa Fe to luksusowy, komfortowy i wydajny samochód, który docenią szczególnie osoby często podróżujące na długich dystansach. 6-miejscowa kabina pozwoli na większą swobodę.