Pracuj w Oponeo

Felgi do Hyundai Coupe

Sprawdź rozmiar felg do Hyundai Coupe i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Hyundai

Coupe

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Hyundai Coupe

Dwudrzwiowe Hyundai Coupe to kompaktowe auto sportowe (segment G), które ze względu na atrakcyjną stylistykę cieszyło się dużą popularnością wśród klientów. Pierwsza wersja tego modelu weszła do produkcji w 1996 roku (lifting w 1999 roku), a druga generacja była produkowana w latach 2001-2008 (obszerny lifitng w 2007 roku).

Hyundai Coupe – felgi fabryczne

Standardem w Hyundai Coupe były fabryczne felgi aluminiowe. W pierwszej wersji pojazdu (także po liftingu) instalowano obręcze o średnicy 15 cali. W autach drugiej generacji – w zależności od opcji wyposażeniowej – oferowano felgi w rozmiarach od 16 do 17 cali.

Hyundai Coupe – jakie felgi?

By felga pasowała do auta, powinna mieć średnicę, szerokość, głębokość osadzenia (ET) oraz rozstaw śrub zgodne ze wskazaniami producenta danego modelu. To warunek zachowania przez pojazd odpowiednich właściwości jezdnych oraz parametrów bezpieczeństwa.

  • Jaka średnica felg do Hyundai Coupe?

W pierwszej wersji Hyundai Coupe można zamocować felgi w rozmiarach od 14 cali do 17 cali. Egzemplarze drugiej odsłony tego modelu mogą jeździć z obręczami o średnicy od 16 cali do 19 cali.

  • Hyundai Coupe – rozstaw śrub

W pierwszej generacji Hyundai Coupe koła instalowano na 4 śruby (4x112). W drugiej wersji auta stosowano układy 5-śrubowe (5x112).

  • Jaka szerokość felg w Hyundai Coupe?

Dopuszczalna szerokość felg w pierwszej wersji Hyundai Coupe obejmuje zakres od 6 cali do 7,5 cala. Druga generacja pojazdu może być wyposażona w obręcze o szerokości od 6 cali do 8,5 cala.

  • Jakie ET felgi Hyundai Coupe?

Parametr ET dla felg w pierwszej odsłonie Hyundai Coupe mieści się w zakresie od ET 38 do ET 46. Dla wersji drugiej jest określony w przedziale od ET 34 do ET 46.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Hyundai Coupe

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Hyundai Coupe

Rozwiń

Zwiń