Menu

Felgi do Honda Accord

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Honda Accord

Honda Accord to samochód osobowy produkowany przez znany japoński koncern od 1976 roku. Na przestrzeni kilku dekad funkcjonowania na rynku, model doczekał się aż 10 generacji, które oferowane były w większości krajów na świecie.

Obecnie na drogach w Polsce spotkać możemy przede wszystkim ósmą generację, produkowaną między 2008 a 2015 roku. Po wycofaniu jej z linii fabrycznych, podjęto decyzję że następna odsłona popularnego Accorda nie trafi na rynek europejski.

Ośma generacja cieszy się sporym powodzeniem wśród kierowców na Starym Kontynencie, szczególnie wersja po liftingu z 2011 roku. Modernizacja przyniosła nie tylko wizualne poprawki, jak nowe reflektory, zderzaki, osłonę chłodnicy czy odświeżone felgi, Honda Accord VIII otrzymała również zmiany konstrukcyjne, które poprawiły właściwości jezdne i komfort prowadzenia.

Dużym zainteresowaniem do niedawna cieszyły się także modele z siódmej generacji. Wersja na rynek europejski zapisała się na stałe w historii marki. Jako pierwszy samochód w historii Nissana korzystał z silnika Diesla. Dla kierowców przede wszystkim model wyróżnił się bogatym podstawowym wyposażeniem, które robi wrażenie nawet przy dzisiejszych standardach. ABS, EBD, TCS i ESP to systemy gwarantujące bezpieczeństwo. Klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka czy centralny zamek uprzyjemnią każdą podróż. Jeśli dodać do tego charakterystyczne reflektory i oryginalne felgi, Honda Accord VII wydaje się naprawdę atrakcyjną propozycją ze średniej klasy, nawet pomimo kilku dobrych lat w dowodzie rejestracyjnym.