Felgi do Dacia Duster

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Dacia Duster

Sprzedażowy bestseller – tak można śmiało nazwać Dacie Duster. Ten model to kompaktowy crossover od rumuńskiej marki, ale francuskiego producenta – Renault.


Samochód miał swoją premierę w 2010 roku, a już trzy lata później zaprezentowano jego odświeżoną wersję po faceliftingu. Dacia Duster wyróżnia się masywnym przodem zwieńczonym charakterystycznym grillem, a także mocno zaakcentowanymi nadkolami. Czynnikiem, który znacząco wpłynął na dużą popularność modelu, okazała się przede wszystkim cena. Wyjątkowo niska jak na segment SUV-ów, idąca w parze z satysfakcjonującą jakością.


W 2017 roku światło dzienne ujrzała druga generacja Dustera. Zmianom uległa m.in. deska rozdzielcza – wcześniej zapożyczona z modelu Logan. Wiele elementów zaprojektowano od nowa, jednak sylwetkę auta utrzymano w sprawdzonej stylistyce.


Jeżeli chodzi o felgi, Dacia Duster sprzedawana jest w komplecie z modelami aluminiowymi lub stalowymi, w zależności od wersji wyposażeniowej. W tego typu pojazdach znakomicie prezentują się zarówno masywne obręcze, jak i te nieco lżejsze, dlatego kierowcy mają dużą dowolność. Alufelgi do Dacia Duster są bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na różnorodność wzorów.