Felgi do Citroen C4

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Citroen C4

Wszechstronny i wyróżniający się wizualnie od konkurencji w swojej klasie Citroen C4 to kompaktowy samochód, idealnie nadający się do codziennej jazdy. Dostępny był w bardzo przystępnych cenach, a z taśm produkcyjnych nie schodził przez 14 lat.


Model C4 miał bardzo udane początki, ponieważ już rok po starcie produkcji w 2005, zdobył tytuł Car of the Year. O jego popularności z pewnością zdecydował szeroki wybór nadwozi. Coupe, minivan czy sedan – każdy mógł wybrać wersję najbardziej odpowiadającą indywidualnym potrzebom.


W samochodzie zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, jak chociażby kierownica z ruchomym jedynie wieńcem, czy wprowadzenie dozownika zapachu. Było to również auto niezwykle bezpieczne, nagrodzone maksymalną liczbą gwiazdek w teście Euro NCAP. W kontekście tego modelu bardzo często mówi się także o stylistyce. Za doceniany i zbierający wiele pochwał wygląd odpowiedzialny jest Włoch, Donato Coco. Niegdyś główny projektant Citroena, dziś pełniący tę funkcję w Ferrari.


Druga generacja modelu produkowana była w latach 2010 – 2018.


Nowe felgi do Citroena C4 są znakomitym sposobem na odświeżenie wyglądu auta. Wybierać można spośród najprostszych modeli stalowych, jak i bardziej zróżnicowanych, oferujących więcej możliwości obręczy aluminiowych. W obrębie samych alufelg zdecydować się można na klasyczne pięcioramienne wzory lub znacznie bardziej skomplikowane i oryginalne. Wszystko zależy od tego, na jakim efekcie wizualnym nam zależy.


Z pośród najchętniej wybieranych przez kierowców felg do Citroena C4 Picasso warto wyróżnić model Singa od marki Alutec, który charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem oraz ciekawym, zakrzywionym kształtem ramion obręczy. Natomiast szukając felgi do Citroena C4 Grand Picasso, czyli wydłużonej wersji francuskiego bestsellera warto przyjrzeć się minimalistycznemu modelowi Dezent produkowanemu przez niemieckie TZ.